reklama

Nasza uroda po porodzie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2010' rozpoczęty przez anecznik, 19 Czerwiec 2010.

1. anecznik

anecznik Fanka BB :)

Hej dziewczyny podzielcie się swoimi doświadczeniami, co robicie by ślicznie wyglądać.

Mi niestety nie udało się uniknąć rozstępów :-( Stąd moje pytanie znacie jakieś skuteczne kremy lub zabiegi kosmetyczne na te okropieństwa?? Wiem że walka z nimi przypomina walkę z wiatrakami i się już ich nie pozbędę, ale żeby przynajmniej zminimalizować i żeby były mniej widoczne.

Jak myślicie od kiedy można nosić bieliznę modelującą (i rozpocząć ćwiczenia)?? Takie majteczki żeby brzuch ładnie się wchłaniał. Pewnie inaczej to wygląda u dziewczyn które rodziły naturalnie a inaczej u tych po cesarce. Jeśli możecie polecić też jakieś kremy ujędrniające itp.

2. mi_mi

mi_mi Fanka BB :)

mi na szczęście udało sie uniknąć rozstępów.
    z tymi pasami słyszałam że trzeba poczekać aż macica sie naturalnie skurczy bo jak nie to mogą być problemy. a majtki to nie wiem :)

3. reklama
  4. mamcia10

mamcia10 szczesliwa mamcia

Ja jestem po cc i powiem ze po 1.5 mies. brzuszka juz prawie nie bylo :) nie cwiczylam. Jak maly mial 3 mies to juz wazylam tyle ile przed ciaza. Duzo zajec w domu i nawet cwiczenia nie byly potrzebne ;) A rozstepow tez nie mam i nie mialam ale to juz mysle duza role gra kwestia genow. Pozdrawiam

5. lasposa

lasposa Fanka BB :)

Hejka, ja po porodzie miałam płaski brzuszek. Ale przed porodem wyglądałam na maksymalnie 4 miesiąc, rozstępów też nie mam po ciąży, ale mam rozstępy sprzed ciąży i używam rewelacyjnych kosmetyków PALMERS, naprawdę skóra pięknie po nich wygląda i ładnie rozjaśniają rozstępy, kosmetyki są ze stanów ale nie są drogie i można od niedawna kupić je na allegro.
    W ciąży stosowałam ten: PALMERS NA ROZSTĘPY - CIĄŻA + 25% GRATIS 315 ml (1085356250) - Aukcje internetowe Allegro
    A teraz używam ten: PALMERS FIRMING balsam ujedrniajacy do ciala 315ml (1083497014) - Aukcje internetowe Allegro

Jestem z tych kosmetyków bardzo zadowolona i szczerze je polecam.

Powodzenia w walce z rozstępami.

6. anecznik

Karmiąc piersią można smarować cycki jakimiś balsamami??

7. Klementinka

Klementinka Fanka BB :)

:no:
    tylko masci na brodawki sa dozwolone

8. zyrraffka

zyrraffka Szczęśliwa mama

ja mam okropne rozstepy na brzuchu,ale nie przejmuje sie tym bardzo. Jestem szczesliwa, ze nie jestem juz ociezała jak słoń, nie jestem spuchnieta, moge sie w nocy bez problemów przewracac z boku na bok...rewelacja:-) tylko rana po cesarce czasami jeszcze zaboli.

9. lasposa

lasposa Fanka BB :)

Ja kupiłam balsam w aptece, do ujędrniania piersi, można stosować podczas ciąży i karmienia, ale... jest jedno wiele ALE, o którym się dowiedziałam po przeczytaniu ulotki, przed karmieniem trzeba umyć piersi, więc balsam stoi na półce :o( Jakoś nie sadzę, że przed karmieniem będę miała jeszcze czas na umycie piersi...

10. reklama
  11. anecznik

Dziwne co da umycie piersi skoro balsam na pewno już wcześniej się wchłonie, chyba że o sam zapach chodzi.

Mi w zasadzie na razie te rozstępy nie przeszkadzają jak patrzę na mojego małego mężczyznę, ale znając siebie to za parę tygodni euforia minie i zacznie mnie trafiać patrząc na nie.

12. Klementinka

Klementinka Fanka BB :)

a farbowanie wlosow dozwolone jest przy karmieniu piersia?
    czytalam glupi artykul i nie wiem czy to prawda czy mit

Poleć forum