reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza uroda po porodzie

reklama
Mama kubulki- nie zniechęcaj się. Czasem waga przez jakiś czas nie chce drgnąć a za jakiś czas ładnie leci. Moze schudłaś więcej tylko np jesteś przed okresem? Czasem nawet 2 kilo więcej mozna wazyc przed miesiączką. Chcesz uzyskać wage sprzed porodu czy nizszą? Ile wazysz i ile masz wzrostu??

Aha- ja od 2 tygodni jem owsiankę na śniadanie i kolacje i schudłam 1,5kg, więc polecam:)

1,5 kg przez 2 tyg!to dla mnie chyba nieosiagalne! chcialabym schunac jeszcze 7 kg,zeby wazyc troche mniej niz przed ciaza, ale jakbym schudla chociaz 4 kg to juz bylby sukces, a waga stoi w miejscu!, jestem teraz po miesiaczce, cos chyba robie żle, ze nic nie chudne grrrr, strasznie kieeepsko mi idzie, teraz waże 62 przy wzroście prawie 170, mam wielki brzuch po ciąży,poza tym mam taka figure jak babochłop, a moj maz chudnie jak szalony, az nie moge w to uwierzyc, razem jestesmy na diecie, a on kazdego dnia wpedza mnie w coraz wieksza depresje ;) no ale ciagne ta diete......


ja na śniadanie wcinam otreby w mlekiem, jestem po tym bardzo najedzona,kupuje takie z owocami suszonymi sliwkami jablkami lub zurawina
 
cena podejrzana, też gdybym miała pewność ze to działa nie żałowałabym sobie 500 zł

Nie wiem jakie sa ogólnie ceny takich zabiegów, ale wiem jak działa grupon - trzeba zaoferować klientom usługę tańszą o min. 50% w stosunku do ceny 'regularnej'. Firma wykonuje usługi w takich cenach, bo jest to dla niej reklama. Nikt nie traktuje tego na zasadzie zysku. Zamiast wyrzucić kasę na reklamę w prasie albo ulotki, to się robi 'grupony' licząc na to, że komuś z klientów się spodoba i zacznie przychodzić częściej :) Wiec ja bym nie doszukiwała się tu niczego podejrzanego..
 
reklama
nie kupilam tego, kolezanka mi powiedziala, ze liposukcja ultradzwiekowa jest niezbyt skuteczna, a gdybym tylko miala pewnosc ze dzieki temu pozbede sie brzucha to bez wahania wydalabym moje oszczednosci na ten zabieg ;)
a ja w pracy tez przyjmuje ludzi z grouponu zupełnie za darmo, ale w nadziei, ze im sie spodoba i zostana na dluzej, ;)
 
Do góry