reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza uroda po porodzie

hehe tylko ja podbijam ten wątek, pomyslicie, ze jestem narcyzem i tylko dbam o siebie zamiast o dziecko, ale nic z tych rzeczy.......zresztą po mojej nieudanej trwałej wyglądam niezbyt kusząco, wiec do narcyza mi daleko ;)
ale nie o tym chcialam;)
mam pytanie do dziewczyn, ktore mialy cięcie cesarskie: czy Was też tak swedzi blizna o cieciu??? ja nie moge nosic obcisłej bielizny, ani spodni, to chyba nie jest normalne?! jest na to jakas rada? ;) pytałam lekarza, ale nic mi nie odpowiedział
 
reklama
hehe tylko ja podbijam ten wątek, pomyslicie, ze jestem narcyzem i tylko dbam o siebie zamiast o dziecko, ale nic z tych rzeczy.......zresztą po mojej nieudanej trwałej wyglądam niezbyt kusząco, wiec do narcyza mi daleko ;)
ale nie o tym chcialam;)
mam pytanie do dziewczyn, ktore mialy cięcie cesarskie: czy Was też tak swedzi blizna o cieciu??? ja nie moge nosic obcisłej bielizny, ani spodni, to chyba nie jest normalne?! jest na to jakas rada? ;) pytałam lekarza, ale nic mi nie odpowiedział
mnie nic nie swędzi;-) Na samym początku to i owszem, a teraz nawet nie wiem że bliznę mam.
 
Anecznik - ruch, ruch i jeszcze raz ruch!!! nie wiem czy pracujesz, ale ja odkąd wróciłam do pracy to kilogramki pięknie lecą w dół!!! :)
 
Anecznik - ruch, ruch i jeszcze raz ruch!!! nie wiem czy pracujesz, ale ja odkąd wróciłam do pracy to kilogramki pięknie lecą w dół!!! :)

komu by się chciało, mnie nie można było namówić do sportów przy małym dziecku, o nie :))) 4 dni robiłam brzuszki i obżerałam się czekoladą, to było żałosne
:-D


anecznik- suplement diety- szklanka wody zamiast ciasteczek, czekoladek i batoników:-D
 
komu by się chciało, mnie nie można było namówić do sportów przy małym dziecku, o nie :))) 4 dni robiłam brzuszki i obżerałam się czekoladą, to było żałosne:-D

Ale sama chyba mówiłaś że jak poszłaś do pracy to szybko wróciła waga do przed porodu? zgadza się??? ja jestem leniwa, nie lubię ćwiczyć... brzuszki robiłam dwa tygodnie, ale brzuszki budują mięśnie, a oponki trzeba się w inny sposób pozbyć ;)
 
reklama
Ale sama chyba mówiłaś że jak poszłaś do pracy to szybko wróciła waga do przed porodu? zgadza się??? ja jestem leniwa, nie lubię ćwiczyć... brzuszki robiłam dwa tygodnie, ale brzuszki budują mięśnie, a oponki trzeba się w inny sposób pozbyć ;)


tak ale na utratę wagi złożyło się więcej czynników, bieganina do żłobka, na spacery, nie miałam czasu na jedzenie, męża nie było więc nie gotowałam :)) oj oponki bez cwiczeń się nie zgubi za chiny, ja miałam dupkę małą, nogi jak patyki, a oponka niestety...
 
Do góry