reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga i nasze brzuszki po porodzie .........

ale niektórym zazdroszczę.. zdjęcia nie wkleje bo troszke sie wstydze.. ale tak, waga sprzed ciąży 65kg, wzrost 177cm, waga przed porodem 86kg!!!!!!!!, a teraz 72kg, ale zaczęłam trochę cwiczyc i tochę mniej jem, ale nadal karmię Zosie piersią więc za dużo nie mogę kombinowac..:-)
Pokaż nam Zosie.
 
reklama
Ja mam brzuch jak w 5 miesiącu :/ No ale ćwiczę dalej z zapałem, dopiero miesiąc chodzę na ćwiczenia, a do widocznych efektów trzeba 2,3...
 
moja waga ciągle leci w dół, już tylko 56,5 kg (wzrost 166), to o 5,5 kg mniej niz przed ciążą:tak:, ale brzuszek jest i pupsko wisi:crazy:, co przy okazji dzisiejszego mierzenia strojów wyszło na jaw i nie da się ukryć
ostatni miesiąc ciąży i dziś - a na ostatnim zdjęciu lata świetności
 

Załączniki

  • 100_2291.JPG
    100_2291.JPG
    188,4 KB · Wyświetleń: 253
  • swieta 2007 005.jpg
    swieta 2007 005.jpg
    781,7 KB · Wyświetleń: 235
  • Zdjęcie006.jpg
    Zdjęcie006.jpg
    358,3 KB · Wyświetleń: 279
  • 100_0845.JPG
    100_0845.JPG
    232,9 KB · Wyświetleń: 262
szczena mi siega ponizej kolan, Pandi jaki brzuch jakie dupsko, wygladasz tak sexi ze szok:szok::szok::szok::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
o maj gad, po prostu Angelina!
 
Pandi Ty lasencjo..................łał Ty lasencjo!w życiu bym nie pwiedziała ze Ty 4, 5 miesiaca temu dziecko urodziłaś.:szok::szok::szok::-):-):-).....................A te ostatnie zdjecie................cudo..ale sexy bomba:tak::tak::tak::tak:
Super, super:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry