reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga i nasze brzuszki po porodzie .........

reklama
Więc zaczynamy nowy wątek- nasze brzuszki, ale juz po porodzie:) wpisujmy nasze wymiary brzuszków i zdjęcia, oraz co robimy aby się pozbyć tych ostatnich kg:)
Wszystkim Wam już życze powodzenia w gubieniu tych strasznych kilogramów
 
Moj brzuszek prawie sie nie zmienil od tego sprzed ciazy,ale ja zawsze bylam chuda z malym wystajacym brzuszkiem. Za to zostalo mi troche w bioderkach z czego jestem zadowolona bo nabralam troche kobiecych ksztaltow hihihi:-D 60kg i 170 cm wzrostu,przed ciaza bylo 59 kg
 
28 dni po porodzie i z 22 kilo zrzucilam 12
jeszcze 10 kilo nadwagi
i co? wygrywam konkurs na najwiekszy fald tluszczu? a ostatnie foto to moja talia w czasach swietnosci. Czy te czasy jeszcze powroca?
 

Załączniki

  • p.jpg
    p.jpg
    94 KB · Wyświetleń: 344
  • Picture 1053.jpg
    Picture 1053.jpg
    74,2 KB · Wyświetleń: 391
  • Picture 047.jpg
    Picture 047.jpg
    61,6 KB · Wyświetleń: 361
Jak zrobie zdjęcie to wkleję a teraz póki co....10 tygodni po porodzie: waga przed ciazą 58,5, waga teraz 59, zrzuciłam już 13kg, jeszcze tylko pół..Wzrost 164, biodra 89, talia 76, na wysokości pępuszka gdzie było 100 przed porodem jest 80cm....
Ja robię brzuszki, doszłam już do 150 raz czasem 2 razy dziennie...:-)
 
ja raczej nie wkleje tu swojego wstretnego brzucha bo jest bardzo wystajacy i caly w rozstepach, byl dla mnie piekny jak byla w nim moja coreczka a teraz jest okropny, kurcze ale sie zdolowalam:-(
 
Pieknie wszystkie wygladacie. Ja jestem 7 tyg po porodzie, 58 kg, 87 cm w biodrach i tu sie nie zmieniło. Schudłam juz 17 kg, ale zostało jeszcze 5 te ktorych sie nabawiłam tuż przed ciazą podczas ost @. Wygladam tak.
DSCN1802.JPG DSCN1804.JPG DSCN1806.JPG

a wszystko to sprawa tego Pana.
DSCN1795.JPG

DSCN1798.JPG
 
reklama
albiniec- nóżki to Ty masz zgrabne, ja mam -moim zdaniem grube uda, i rozstępy na boczkach- wyszły mi 2 dni przed porodem, a smarowałam sie mustela i nic to nie dało, dtaka skóra i tyle
 
Do góry