reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga i wymiary w ciąży :)

reklama
Ja podobnie - tylko zaczynałam od 63kg!
Uff nie jestem sama...
Gin mnie zawsze opieprza że tyje za dużo bo z cukrami powinnam prawie nic nie tyc - a nie jem słodyczy i ograniczam ogólnie syf jedzeniowy - a moja Helen malutka - wszystko we mnie idzie :/
Kiedy dzieciaczki najbardziej rosną! ?

Powodzenia w kuchni ;)
A czemu uff?
To jest normalny przyrost. Jeśli nie miałaś nadwagi przed ciążą to do 15 spokojnie możesz przytyć.

Ile masz wzrostu?

Moja siostra 175 cm startowała z 55 kg, przytyła 27kg, po trzech tyg od porodu spadła 13 kg. Myślę że do pół roku na kp zleci do 60 kg spokojnie.

cb7wugpju04jz4q8.png
 
A czemu uff?
To jest normalny przyrost. Jeśli nie miałaś nadwagi przed ciążą to do 15 spokojnie możesz przytyć.

Ile masz wzrostu?

Moja siostra 175 cm startowała z 55 kg, przytyła 27kg, po trzech tyg od porodu spadła 13 kg. Myślę że do pół roku na kp zleci do 60 kg spokojnie.


cb7wugpju04jz4q8.png
Wzrost 168.
Mój gin mnie męczy że tyje bo przy mojej cukrzycy nie powinnam więcej niż 12 kg a już jest 11 kg w moim 32tc. Jest jak jest i muszę to przeżyć :)

Wierzę w Twoje matczyne doświadczenie :) i przybijemy sobie 'piątkę' za kilka miesięcy śmiejąc się z naszej wagi przy maluchach uwieszonych przy cyckach ;) oby!
 
A ja tak duzo przytylam.. mozna pow juz o 5kg wiecej jak sie powinno i moj lekarz jeszcze nic mi nie pow.. hmm :confused: wolalabym zeby mi zwrocil uwage czy cos wtedy moze bym nie jadla tyle haha :p :D
 
reklama
Ja powoli jestem zalamana, od paru dni strasznie mi sie zatrzymuje woda w organizmie. Tyje z powietrza... Na twarzy powoli przestaje przypominac siebie :/ I jeszcze mega cellulit na calusienkich nogach, ktorego nigdy nie mialam.. Poki co staram sie ogarniac, ale zaczyna mi to lekko na psyche siadac :( Ugh..

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Do góry