reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

reklama
love - no jak nic te 15/16 na + mi wychodzi ale tez nie wiem czy to juz nie jest liczona opuchlizna bo cos obrączki nie mogę zdjąć :confused2:
 
Ja się dzisiaj rano ważyłam i się trochę podłamałam... marzyło mi się zmieścić się w 15kg a tu się okazało, że 15kg to ja mam ale już teraz na + :eek:A gdzie tam jeszcze do 40 tygodnia.... ale to też pewnie wychodzi to, że jem jak wcześniej nic sobie nie odmawiam, ale za to nic nie robię prawie cały czas leżę i się oszczędzam a im mniej ruchu tym więcej ważę.
Obwód brzuszka 101 :-)
 
annaoj

Ja cały czas sobie tłumaczę, że mój przyrost wagi to wina braku ruchu i ciągłego leżenia :confused2:No bo odkąd przestałam się ruszać to strasznie mi waga skoczyła :szok:
 
moja zgaga mnie też wykańcza, nie wymiotuję, ale zasnąć to jest masakra:dry: ble, już wole częście sikać byle by mi się już brzuch obniżył... może wtedy trochę ustapi...
 
reklama
ja z Matusiem nie miałam aż takiej zgagi i przede wszystkim miałam głównie w II trymestrze a w III pod tym względem miałam spokój. Nie to co teraz :baffled:
 
Do góry