reklama

Nasza waga - jak się zmieniamy :)

reklama

agawa1

Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08
Rozwiązania
0
Ania nie pmrzejmuj się już w tygodniu będzie jakieś 8-10 mniej :-)

kropecka

Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
ja też stwierdziłam że już teraz się waga nie przejmuję. Im więcej przytyję tym większy sukces odniosę zrzucając to wszystko później ;)

agawa1

Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08
Rozwiązania
0
och kropeckachciałabym tak myśleć ale pocieszam się że przy dwójce bedzie mi łatwiej

Minesota

Fan(ka)
Miasto
Zielona Góra
Rozwiązania
0
Hej
Ja póki co się dalej wagą nie przejmuje - za to widokiem mojego biustu owszem:-( dziewczyny co bym nie robiła to rozstępów mam co nie miara :-( i z 75C skoczyłam na 90D :-(

kropecka

Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Myszaaa, no niestety, ciaza z Wiktorem tez mi zmasakrowala biust. Najgorszy jest widok jak juz sie skonczy karmic, takie flaki zostaja bo w ciazy to jeszcze mimo rozstepow to jest taki napompowany a pozniej... szkoda gadac :( Ja kiedyś miałam B, potem z Wiktorem miałam C w porywach D a teraz mam już E. Oczywiscie w tej ciazy tez pojawily mi sie nowe rozstepy ale skoro i tak juz mialam taki a nie inny biust to mnie to malo obeszlo. Bardziej sie zmartwilam moim rozstepem na brzuchu.

kropecka

Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
no ja z Wiktorem na brzuchu nie mialam ani jednego rozstepa. Po urodzeniu tylko z boku na biodrach zobaczylam ze mi wyskoczyly, mimo ze wczesniej ich nie widzialam. Ale tym tez sie zbytnio nie przejelam. Najgorzej to wlansie mam z piersiami.

Minesota

Fan(ka)
Miasto
Zielona Góra
Rozwiązania
0
W sumie ja tego nawet nie zauważyła - pewnego dnia - miałam wrażenie że one się poprostu poorały:-( już nie narzekam ...

reklama

fajnamagdalenka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam,36tydzień przytyłam 10kg i mam dosyć.Myślę że do 12dociagne.Rozstępy,no cóż brzusio czysty ale...piersi [mega biust]mało tego i nawet kreseczki się pojawiły:szok: A czytałam gdzieś(nie pamiętam gdzie to było)ze,jeżeli kobieta w ciąży ma duży biust to musi spać w staniku.Stanik utrzymuje piersi i wtedy nie robią się rozstępy.Ja tego nie próbowałam,może dlatego mam te cudowne kreseczki.Pozdrawiam Magda.:-D

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019