reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga po porodzie

Kasiek1983

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Wrzesień 2009
Postów
1 827
Miasto
Łódzkie
Kochane Mamusie!!!

Podzielcie się z nami! Ile kilogramów zostawiłyście w szpitalu? Ciekawi mnie to bardzo... większość z nas trochę przytyła przez ciążę i na pewno się zastanawia ile kilogramów można się spodziewać że zostawimy na porodówce... ;-)
 
reklama
Witam !Ja przez cały okres ciaży przytyłam 17 kg,zaraz po porodzie zgubilam 10, a obecnie juz wróciłam do wagi sprzed ciąży. Teraz czekam az maluszek zdecyduje skończyć ze ssaniem piersi i zamierzam rozpocząć jakąś rozsądna dietkę .
 
Kochane Mamusie!!!

Podzielcie się z nami! Ile kilogramów zostawiłyście w szpitalu? Ciekawi mnie to bardzo... większość z nas trochę przytyła przez ciążę i na pewno się zastanawia ile kilogramów można się spodziewać że zostawimy na porodówce... ;-)

Kasiek, supre temat... tez mnie bardzo to interesuje. Bo waga ciagle pokazuje wiecej a apetyt mam taki ze przez cala ciaze takiego nie mialam :)
Jak widac dziewczyny gubia szybko nabrane w ciazy kg... tylko ze jak ktos przytyl 7 kg to na pewno po wyjsciu ze szpitala od razu wroci do poprzedmniej wagi :tak:
Mi raczej blizej do tych 17 (na razie +13) ale jak widac tez sobie mozna z tym poradzic.
Takze zycze wszystkim obecnym jeszcze brzuchatkom szybkiego gubienia nagromadzonych kg :-)
 
ja w pierwszej ciąży przytyłam 19,5 kg, tydzień po porodzie przy wyjściu ze szpitala mieściłam się w swoje przed ciążowe spodnie, podczas karmienia córci szybko straciłam zbędne kilogramy a po niecałym pół roku ważyłam nawet mniej niż przed ciążą czyli nieco ponad 50 kg
teraz startowałam z podobnej wagi (55kg) i 3 tygodnie temu ważyłam 73
w jednej mądrej książce znalazłam że
dziecko waży ok 3300g
łożysko ok 600g
płyn owodniowy 500g
powiększona macica 1000g
powiększone piersi 500g
woda tkankowa 3000g
objętość krwi matki 1200g
zapasy tłuszczu i białka 1900g
więc tyle kilogramów nam ubędzie już po porodzie:-);-)
 
reklama
Do góry