reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga po porodzie

:szok: ja pitole jaki temat :szok:

Jeszcze nie wlazłam na wagę ,jakos nie mam odwagi:zawstydzona/y:, moze jutro z ranca wskocze to sie okaze ile spadło w szpitalu na tej diecie ich :tak:
 
reklama
Ja przyznam że jestem strasznie ciekawa ile kg mi zeszło ale wagi nie posiadam :p Nie wiem kiedy będę mieć możliwość zważenia się, pewnie przy kontroli u wziernikowego skocze szybko na wagę ;)
 
Weszłam na wage , spadło 9kg kuzwa zostało mi 8kg do zrzucenia ,ja pierdziele :szok: i zmierzyłam linie po cesarce ,bo któras z was pisała ,wiec u mnie jest 19cm. Ale to chyba tez zalezy jak szerokim jest sie w biodrach wiec chyba nie ma co porownywac tej lini.
 
ja w ciąży przytyłam 11 - po wyjściu ze szpitala miałam 8 mniej a dziś rano kolejne 2 - jeszcze kilogram i będzie jak przed ciążą:tak:
 
Ja przytyłam 17 kg dzień przed szpitalem ważyłam 77, a teraz 66 zostało mi 6kg do zrzucenia. I nawet się nie spodziewałam że mam tyle wody w organiźmie, po cc jak ręką odjął odrazu nogi, twarz i dłonie szczuplejsze. Tylko brzuszek mi jeszcze wystaje, ale to już nie to co na początku - wyglądał jak 7 m-cu:-)
 
Ja przytyłam w ciazy 16 kg, obecnie 12 kg na minusie wiec do wagi sprzed ciązy jeszcze 4 kg ale zamierzam schudnać więcej bo przez leki sterydowe na astme mam nadwage i to sporą:-:)-:)-(
 
reklama
Ja przytylam 6, 5 kg dzis sie wazylam tydzien po porodzie jestem na 0, nie mam nic do zrzucania a wiem ze zrzuce , pamietam jak wygladalo to z Olem za pol roku bede wygladala jak kosciotrup malo pocieszajaca perspektywa:-(
 
Do góry