reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga- przybieramy i tracimy zbędne kilogramy :) BEZ KOMENTARZY

Parafrazujac staropolskie przyslowie "szczesliwi kilo nie licza", przedstawiam moje krociutkie zapiski:

przed ciaza (nie mam przyrzadu zwanego waga, ok. 54 kg)
9+4 55,5 kg
18+2 57,5 kg
24+2 61,5 kg
32+4 65 kg
37+4 67 kg
 
Ostatnia edycja:
reklama
a u mnie 54 przed ciaza, obecnie 56,5 wiec super. ale z pierwsza cora przybralam 20 kg wiec nie ciesze sie przedwczesnie :confused2:

31.10 - 56,5
18.12 - 61
08.02 - 64
 
Ostatnia edycja:
a u mnie 54 przed ciaza, obecnie 56,5 wiec super. ale z pierwsza cora przybralam 20 kg wiec nie ciesze sie przedwczesnie :confused2:

A to bardzo podobnie jak u mnie :) przed ciążą 54, a teraz 57,jedziemy na tym samym wózku :) :D A powiedz brzuszek też Ci się z dnia na dzień teraz dużo bardziej pokazuje? bo u mnie nie było tak widać dłuższy czas,powoli rósł tak od jakiś 2-3 tyg wysadził mocniej :) i z dnia na dzień jest coraz większy i fajniejszy :) Ps. nie mogę sie na niego napatrzeć hehe
 
przed ciążą 73
20 tydzień 76
25 tydzień 80
31 tydzień 82
34 tydzień 84

+ 11 do tej pory
 
Ostatnia edycja:
Ja w końcu zaczęłam konkretniej przybierać na wadzę :)

Przed: 63 kg
13 tc: 59 kg
16 tc: 60/61kg
20 tc: 62,5 kg
25 tc: 65 kg
 
Ja jak na razie 6,5 kg na plusie.

Znalazłam taki kalkulator i mieszę się także nie jest źle :)

Kalkulator przyrostu wagi w ciąży - *-spam-*
 
patula - ten kalkulator bardzo mi sie podoba - chyba jedyny kalkulator, w którym nie jestem grubo nad tym co maxymalnie powinnam ważyć :rofl2:
 
reklama
Do góry