reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga- przybieramy i tracimy zbędne kilogramy :) BEZ KOMENTARZY

reklama
ala u mnie tez 6kg na plusie od początku. do końca 2 tyg (mam nadzieje ;) ), ale apetyt mi teraz dopisuje wiec jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa co do wagi ;-)

wątek mial byc bez KOMENTARZY, ale jak tu nie komentowac jak temat taki nośny ;)
 
Waga przed ciaza 57kg
Waga do porodu 79kg
Waga po porodzie 69,9kg
7 dni po porodzie 66,5kg
Jeszcze 9,5kg i bedzie super:-D

Biodra 106cm 4 dni po 106cm
Brzuszek 114cm 4 dni po 92cm
Biust 105cm 4 dni po 98cm
Udo 62cm 4 dni po 58cm
 
tydz 39 62,6 kg

czyli jakby stanęliśmy w miejscu z tendencją w doł, a to podobno dlatego,że mój organizm nie zatrzymuje wody
tydz 40+5 dni zakończyliśmy wagą 62,40 ( ale wczesnie rano i na czczo wiec pewnie ciut wiecej) czyli w ciązy +8kg

Obecnie 1,5 tygodnia po porodzie 56kg czyli -6,4kgDo wagi sprzed ciazy ciut ponad 1 kg

allee planuję ciut wiecej zrzucic...zobaczymy
 
[


no to uzupełnijmy
aa waga przed 53/54 kg ( wzrost 160cm)
tydz 7 54,7
tydz 14 55,6
tydz 19 57,6
tydz 22 58,8
tydz 24 59,8
tydz 28 60,6
tydz 30 61,0
tydz 34 62,6

Czyli +8kg ( zgodnie z BMI sprzed ciąży przyrost powinien miescic sie miedzy 11kg a 14 kg)


No ok a ile zrzucamy przy porodzie?

tydz 36 63 kg
tydz 37 62,2 kg
tydz 38 62,8 kg

nadal +8 kg, czyli bliżej dolnej normy wg kalkulatora, ale podobno może tak być...pewnie jeszcze 1 kg ustukam do porodu...czyli nie potwierdziły sie moje obawy sprzed ciażu-hurrraaa...i komentarz mojego męża ,,stworzona do rodzenia":))))

tydz 39 62,6 kg

czyli jakby stanęliśmy w miejscu z tendencją w doł, a to podobno dlatego,że mój organizm nie zatrzymuje wody

tydz 40+5 dni zakończyliśmy wagą 62,40 ( ale wczesnie rano i na czczo wiec pewnie ciut wiecej) czyli w ciązy +8kg

Obecnie 1,5 tygodnia po porodzie 56kg czyli -6,4kgDo wagi sprzed ciazy ciut ponad 1 kg

allee planuję ciut wiecej zrzucic...zobaczymy
 
aleksp to super juz prawie zrucilas wszystko:) zazdraszam:) a jesli chodze o brzuszek to zaczal zmniejszac sie od razu czy po kilku dniach dopiero?
 
Waga przed porodem 59 kg, w dniu porodu 70 kg, 3 tyg po porodzie 62 kg więc jakieś 3 kg jeszcze do zrzucenia :-)
 
reklama
Do góry