reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga- rośniemy :)

ale wy wszytskie chudzinki jestescie!! ja sie boje, ze moge sie spotkac z nieprzyjemnosciami bedąc w ciąży z taką otyłością :( ma któras z was jakies doswiadczenia z tym związane?

haha to ja pobijam wszystkie! 1 ciaża waga startowa 93kr podczas porodu jakos 140kg!!! (pierwsze 3 tyg ciązy na harmonach i 7kg do przodu) a teraz startuje z wagą 114kg. mam 177cm wzrostu i nikt mi nie wierzy że tyyyle ważę|!
 
reklama
no to rzeczywiście poszalałaś klaudoos.47 kilo to nieżle,ja z ewką z 94 d0 115.wieloryb na dwóch nogach.;-)ciężko było potem schudnąć ale zjechałam do 70.:-)
teraz startuję z 76,mam "zamiar"ech,nie przytyć więcej niz 6-8 kilo,ale przy moich możliwościach to lekko nie będzie,
 
Ja w pierwszej i drugiej ciąży przytyłam około 12 kilo, po porodzie praktycznie wracałam do swojej wagi... teraz startuję z 60kg i juz przytyłam kilo ufff mam nadzieję, że tym razem też wrócę do swojej wagi po porodzie :)
 
Jak tym razem znów przytyje 30kg to się załamię.
A do kwietnia jeszcze duuużo czasu :/

to samo mnie martwi, tymbardziej, że do swojej wagi z przed pierwszej ciąży nie wróciłam niestety :zawstydzona/y: i teraz startowałam z dodatkowymi kilogramami :zawstydzona/y:

klaudoos, ja niby niska jestem, bo 160 cm tylko, ale i tak nikt nigdy nie wierzył, że ważę ile ważę, kości, mięśnie, nie wiem...ale dziś weszłam na wagę i zobaczyłam 80 kg to już bym zabrała się za te ćwiczenia, które załączyłam na wątku ćwiczeniowym, ale sił brak :zawstydzona/y:

u mnie po porodzie waga spadła, ale że nie karmiłam długo i zaczęłam normalnie jeść to niestety skoczyła, całe szczęście nie mam problemu z wiszącym i wystającym brzuchem :tak:
 
Hej dziewczyny :-) Ja startowałam z 62 kg, na ten moment waga wskazuje 63 kg, czyli +1:-( A rozpoczynam dopiero 9 tydzień... Strach się bać:rofl2: Pozdrawiam
 
No to teraz moja kolej. Ja niestety od kilku ładnych lat nie należę do wagi piórkowej :) teraz start z 86 kg. W pierwszej ciąży zaczynałam z 88 kg i na porodówce było jakieś 103 kg o zgrozo. Raz tylko spotkałam się z niemiłym komentarzem i to jak już leżałam wystraszona w szpitalu, gdy to pielęgniarka robiąca mi ekg powiedziała, że sama sobie jestem winna. Pinda, jejku ale mi było przykro.
Po urodzeniu małej karmiłam zaledwie 3 miesiące - miałam kamice nerkową - kurcze pieczone to był ból :( ale waga spadła szybko do startowej. Teraz obiecuję sobie, że dojdę do wagi 75 kg.
 
Hej dziewczyny,

ja przy 170 cm startowalam z wagi 59 kilo. Teraz jest okolo 60, wiec wolno przybieram.
cieszy mnie to bo w pierwszej ciazy przytylam 22 kilo i nie chcialabym tego powtorzyc :)
 
W poprzedniej ciazy startowalam z 46kg doszlam do 60kg. Teraz startowalam z 44,2kg i od dwoch tygodni waga stoi w miejscu. Ciekawe do ilu dojdzie na finale:-)
 
reklama
W 6tc2d ważyłam - 66,3kg, a dziś 8t4d ważę 67,5 kg( przy wzroście 173cm) :szok: czyli waga ruszyła!! Mam nadzieję, że więcej niż 15 kg nie przytyję. W ciąży z synem przybyło mi 12 kg, teraz liczę na trochę więcej....ale tylko trochę :) A brzuszek już mam widoczny:-D Niedługo się nim pochwalę:tak:
 
Do góry