reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga- rośniemy :)

Ja po dzisiejszych pomiarach 0,5 kg na plus ( po świątecznym obżarstwie ) przez 2 tyg :dry: dziwne.
Czyli od początku 15,4 kg do przodu .
 
reklama
Ja od wtorku po wizycie tak pochłaniam słodycze jak nigdy :-D:-D wiem ze do porodu nie beda mnie juz ważyc takze pozwalam sobie na maxa :zawstydzona/y: choć nie powiem, wieczorkiem wyrzuty sumienia są, przecież samej siebie nie oszukam :sorry:
 
Fel no to teraz mnie dobiłaś tym jabłecznikiem, bede miała na niego smaka przez całą noc, taki z mleczkiem, mmmmmm !!!!! :-D:-D ja wczoraj kupiłam ogromną pakę ciastek, mowie sobie ze do poniedziałkiu mi starczą, a tu :szok::szok: dzis nie ma juz ani jednego, pożarłam wszystkie sama :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: żeby jutro mnie nie kusiły :-D:-D:-D
 
Ja ostatecznie dobiłam do 14 kilo i przekroczyłam magiczną 90-tkę:szok: Ale jak zważyłam się po powrocie do domu to było już 83,3, tak więc jeszcze z ciążowego brzuszka 6,5 kg do zrzucenia;-)
 
reklama
Do góry