reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga- rośniemy :)

reklama
to ja też się dopisuję..
waga z wizyty 76 kg, rano jest między 75 a 76 i codziennie inaczej. Z bliźniakami to mogę dobić do 95 i to niby by było prawidłowo..jejku
 
A idźcie w cholerę... 12tc - +2 (startowa 62kg, teraz 64kg):shocked2: A apetyt wciąż rośnie:baffled: Czasami to Wam dziewczyny z mdłościami zazdroszczę - przynajmniej jesteście z wagą na 0:zawstydzona/y: No, ale cóż - takie uroki tego stanu... Chociaż moja ginka tak mi słodziła ostatnio (to, że ciąża mi służy i kwitnę i takie tam) i powiedziała, że 12tc i 2 przybrane kilogramy to waga jak najbardziej prawidłowa. Ohhh:dry:
 
Anka mi sie też wydaję że Twoja waga jak najbardziej prawidłowa, ponoć w 1 trymestrze powinno sie przytyć tak ok 2 kg, ja mam nadzieję że mi sie też uda w tych 2 przepisowych zmieścić. Na razie mam ok kg na plusie, moze trochę mniej bo waga codziennie troszkę inna, poki co jest ok
 
dopisze sie i ja do grona "ciezarnych wielorybkow" (forma pieszczotliwa oczywiscie)
startowalam z waga 82 (waga domowa) 84 (gabinetowa w pelnym umundurowaniu, na domowej bez zmian)
waga na dzien dzisiejszy plus 0,6 (ale cierpie na zaparcia i sadze, ze tym jest spowodowany wzrost)

do tego mam kamienie w woreczku zolciowym i gdy tylko polakomie sie na cos zaraz zdycham, generalnie nie wolno mi... dluga lista, ziemniakow, miesa smazonego, surowizny, kawy, slodyczy, itd.

w pierwszej ciazy startowalam z 56, skonczylam na 84... druga zaczynalam z 70, zakonczyla sie przedwczesnie z 86, nie odchudzalam sie w miedzyczasie, bo staralismy sie o kolejna.
 
cześć! ja mam na koncie 9tc i w tej chwili 72kg, tyle ile było w 4tym tygodniu. Ale brzuch mi wywalilo strasznie... czuję, jakbym miała balon, nie brzuch!
 
reklama
No widze że nie jest ze mna tak strasznie :) co prawda ogólnie mam trochę kg na plusie ale dziś się ważyłam i u lekarza w piatek to jestem nawet na - :) od początku ciąży zleciało mi 1,5 kg :) ale w pierwszej ciąży też tak miałam i dopiero ok 18 tyg zaczełam przybierać
 
Do góry