reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

A czy oni na takim przedporodowym usg nie sprawdzają np. czy pępowina nie jest owinięta wokół szyi? Nie znam się, ale tak to sobie wykombinowałam;-)
 
reklama
Kashya pewnie jesli robia usg to sprawdzaja :tak:, ja na pewno bylabym spokojniejsza jakby zrobili mi usg przed.
Ale wiem jednak ze nie zawsze robia i nie wiem od czego jeszcze to zalezy. Moze jak ktg jest podejrzane, albo tetno sie waha , nie mam pojecia...
 
ja miałam usg wczoraj (zaczęłam 38 tc) i jak nie urodzę do Wigilii to będę miała kolejne usg zaraz po świętach.
Natomiast u nas w szpitalu nie robią usg przed porodem - chyba że ktg pokazuje coś nie tak.
 
Ja jak juz bede na porodowce to jak sami mi niezrobia to pprosze o usg zeby sprawdzili wage maluszka bo moja cesarka z corka byla wlasnie przez jej duza wage urodzeniowa wiec bede wolala zeby mi obliczyli wage :-)
A ja dzis bylam u gina i po dwoch tygodniach waze 0,2 kg mniej :-)
 
u mnie tak
ważę 65 kilo
czyli nie przytyłam od ostatniej wizyty
i nadal mam 15 na plusie od początku ciąży
 
Przed ciążą ważyłam 58 kg, potem schudłam do 54,5 kg, a teraz ważę 61,7 kg. Licząc od najniższej wagi to mam na plusie 7,2 kg, a licząc od tego co miałam przed ciążą to zaledwie 3,7 kg ;-) Jedna i druga waga nie jest zła :cool2:
 
reklama
Do góry