reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

witam ja jak szłam do porodu to wazyłam 83kg a po porodzie zaraz 10 kg mniej czyli 73 teraz 70kg waze mniej niz przed ciąza ale chciałabym jeszcze 10 schudnac to by było już ok.
 
reklama
Aja dziś rano ważyłam 47 czyli 2kg mniej niz przed ciążą. Nie cieszę się z tego:no:.
A tak się zawsze zastanawiałam jak to będzie jak przytyję w ciąży i mi zostanie. Chyba za dużo dziecko noszę. Morfologię mam bardzo dobrą, ale za chuda jestem.
 
ja mieszcze się w ubrania z przed ciąży ale chciałabym jeszcze stracić:blink: podobno jak się karmi to sie traci;-)
 
W dniu porodu ważyłam 69 kg ( przytyłam 21:szok:). A w pierwszy dzień świąt 54:tak:Mam zamiar stracić jeszcze tylko 4 kg i będzie super:tak:;-)
 
O jojojoj ale coniektorym fajnie, tez bym chciala juz w ciuszki spzred ciazy wchodzic. Niestety nie da rady i pewnie nie szybko sie uda :/.

Przytylam 28-29kg. Teraz mam 15kg mniej, jeszcze conajmniej z 9-10 musze zrzucic, zeby wskoczyc w stare ciuchy. Najgorsze sa biodra i uda :/ uhhhh trza bedzie zaczac cwiczyc w koncu i cos z tym robic.
 
reklama
śliczna ta Maja!!! a ja już dawno się nie ważyłam. na pewno nie waże mniej niż ostatnio....... jakosś na razie nie mam na to ani sił ani czasu tym bardziej. I szczerze to czasem nawet w siebie wpycham jedzenie bo już się o tym przekonałam że jak mało zjem w ciągu dnia to mam problem z pokarmem. Nie przesadźcie więc z odchudzaniem się, chyba że ćwiczenia:)
 
Do góry