reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Ja też już się nie waże. Ostatniop miałam -2kg i mam nadzieję ze już nie schudłąm więćej. Niektóre spodnie sprzed ciąży mi ztyłka spadają...
Wczoraj mierzyłam sukienkę na wesele sprzed ciąży. I pierwszy raz wżyciu powiedziałam że nie założe niczego na ramiączkach. Ręce i ramiona za chude:szok:. Wyglądałam beznadziejnie.
 
reklama
Ja w ciąży przytyłam 9kg a po porodzie w ciągu 2 tyg 14kg w dół,bez żadnych diet bo karmiłam małego przez 1,5 m-ca piersią. Aż sie sama zdziwiłam(przez miesiąc ogólnie ściskałam sie pasem). TERAZ jeszcze lekki brzuszek jest ale od jutra zaczynam bieganie wiec mam nadzieję że szybko go stracę...Pozdrawiam i powodzenia...:happy::-):-D
 
Echhh...niezle mozna sie zdolowac czytajac niektore Wasze posty.....
Tez bym chciala zeby mi tak szybko ubywalo.......

A zostalo jeszcze 4 kg.......a do wagi porzadanej (czyli sprzed obu ciaz) - 11 kg :angry:
W ubrania sprzed ciazy sie nie mieszcze...:-( Brzuch wyglada po cc niezbyt.....i jeszcze te:-( ochydne rozstepy :crazy:
 
A ja w szoku... Wrócił rozmiar 36 :-):-):-):-) Cieszę się, bo nie muszę garderoby wymieniać. A brzuch po cc już prawie zniknął :tak::tak::tak::tak:
 
Rozstępy to i ja mam. A garderobę to jak tak dalej pójdzie będę musiała zmienić na mniejszą niż sprzed ciąży. Ale póki co waga stanęła.
 
Tajchi - ja po pierwszym dziecku to mialam nawet wiecej niz 10 kg na plusie i nic nie dalo zeby to zrzucic:-( dopiero jak odstawilam mala od piersi to spadlo 8 kg w 3 tygodnie bez zadnych diet:szok: czyli duzo zalezy od gospodarki hormonalnej:tak:

po drugiej ciazy 2 kg na minusie w porownaniu gdy zachodzilam w ciaze druga. Ogolnie jestem zadowolona, bo po pierwszym dziecku to sie szczerze zalamalam bo myslalam ze mi juz tak zostanie,,, wiec dziewczyny glowy do gory, zejdzie:tak:
 
Anetko - damy rade ;) jakoś chyba nam ten nadmiar kiedyś zniknie...
u mnie 7 kilo na + i jeden kilogram już przybrałam po świętach a naprawdę się ograniczałam :( i teraz też jem tyle co kot napłakał... Od przyszłego tygodnia chyba zacznę ćwiczyć, bo się nie mieszczę w swoje ciuchy sprzed ciąży :crazy:

Hanuś - nic tylko pozazdrościć:yes:

aga11 - mnie rozstępy zrujnowały piersi... najgorsze jest to, że nie da się właściwie nic z tym zrobić :(
 
agathe no to troszke nas pocieszyłaś,żeby tylko tak było:wściekła/y:

dziewczyny a jakie ćwiczenia można robic na zrzucenie tych zbędnych kilogramów???
ja robię bo 60 brzuszków dziennie czasem więcej jak mam siłę i chęć ale poniżej 60 nie schodzę, tak juz od 2 tygodni,a co jeszcze mozna robić??:rofl2:
 
reklama
Heh...mnie AGATA niestety nie pocieszyla......poprzednio ani w czasie karmienia, ani po nie udalo sie zrzucic - mimo diety ulozonej przez dietetyczke i cwiczen :sorry2:Tylko to moze przez problemy z tarczyca.....

A u mnie nadal 4 kg do wagi sprzed ciazy.......11 kg do wagi sprzed obydwu ciaz :crazy:

 
Do góry