reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Ja przed ciążą ważyłam 54 kg, w ciąży przytyłam 21:-D teraz po 4 miesiącach od porodu ważę 60 kg i powiem Wam,że chyba jestem jedyną tu która nie chce wracać do wagi sprzed ciąży. Fajnie się teraz czuję chyba byłam za chuda kiedyś:-)
 
reklama
fiszbina nie jesteś jedyna :-)
Ja jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to ważyłam 46 kg (170 cm wzrostu :baffled:) i dlatego bardzo źle się czułam. W ciąży przytyłam 23 kg. A teraz mi jakieś 10 zostało i nareszcie czuję się dobrze z moim ciałem i wagą, tylko ta oponka na brzuchu, ale coraz mniejsza.
 
fiszbina grunt to,że dobrze sie czujesz,kazda z nas chyba nie za dobrze się czuje z nadwagą jaka pozostała po ciąży,ale Tobie gratuluje takiego zdania o sobie.
 
Wszyscy mi mówię, że bardzo schudłam. A ja mam tylko 2 kg mniej niż przed ciążą. Może jakoś inaczej ten ciężar się rozłożył:confused:Najfajniejsze jes to, że zawsze miałam fałd tłuszczu na brzuszku a teraz nie ma po nim śladu:-)
 
Ja przed ciążą ważyłam 54 kg, w ciąży przytyłam 21:-D teraz po 4 miesiącach od porodu ważę 60 kg i powiem Wam,że chyba jestem jedyną tu która nie chce wracać do wagi sprzed ciąży. Fajnie się teraz czuję chyba byłam za chuda kiedyś:-)
Fiszbina - u mnie to samo:tak:Przed ciążą ważyłam 45 kg, w 10 tygodniu 48 kg a teraz 53 i wcale nie czuję się z tym źle:tak:Wydaje mi się, że wyglądam lepiej niż przed ciążą. No, może ze 2 kg mogłabym zrzucić ale i tak nie jest źle:tak:;-)
Clue - ale z Ciebie była chudzinka:szok:Ja ważyłam też 45 kg tylko ja to raczej konusek jestem ( 157 cm;-)).
 
Ostatnia edycja:
Lunia ja nie chudzinka byłam tylko szkieletorek :baffled: Nie ma to jak nerwy i pracowity tryb życia. Całe szczęście Mateuszek to wszystko zmienił :-)
 
Oj dobrze Wam dziewczyny, ja to mialam nadwage przed ciaza, a teraz to juz calkiem, w sumie gdyby nie ten brzuch to byloby dobrze, smialam sie do mojego P, ze jak urodzi sie druga dzidzia toi zrobie sobie plastyke brzucha:-)
 
reklama
Ja ważę 58, przed ciążą 53, fałdka na brzuchu obowiązkowo:crazy:. Powiem Wam, że po trzydziestce te kilogramy gubi się wolniej. Przy pierwszym dziecku po 3 miesiącach wchodziłam we wszystkie ubrania i nie miałam żadnych fałdek, a teraz niestety wszystko za ciasne, ale powoli, powoli wchodzę w niektóre rzeczy:confused:.
 
Do góry