reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

A ja nie moge narzekac:) przed ciaza 62 kg -> 2 dni przed porodem 90 kg -> a teraz 57,5 kg faldki juz prawie nie ma:) jedyna wada sudniecia to to ze piersi mi zaczynaja zanikac :D i jak tak dalej pujdzie to bede nosic A 75
 
reklama
Witam
Muszę się pochwalić bo w chwili obecnej ważę 67 kg, czyli 3 kg mniej niż przed ciążą, nie wiem kiedy mi to spadło :-), ale wiszący brzuch mnie denerwuje :baffled:
Nie wiecie kochane kiedy po cięciu można iść na jakiś aerobik ??:-)
 
a u mnie nadal 3 kg na plusie biorąc pod uwagę 24kg z całej ciąży to te 3 kg przezyję, teraz mam pole do popisu mam w czerwcu wesele i kiecka byla bardzo dopasowana i trzeba będzie sie w nią wbić:-D ale 2 miesiące to spora jak na 3 kg.
 
Witam,

to moje pierwsze posty na forum, więc z góry przepraszam, że tak się "wtrącam" w waszą rozmowę. Ale tak miło się przed kimś pochwalić.
Więc

w ciąży waga skoczyła mi z 62 kg na TYL:KO 84kg ( tylko, bo ostatnie tygodnie były już pod moją ścisłą kontrolą :baffled: ).

Obecnie synek ma już 4 miesiące i 3 tyg (30.11.2008) a ja zrzuciłam owe 22kg. Tyle z dobrego.
Tylko, że.. eh niby waga ta sama a ciało inne, inne proporcje, skóra wisi, czuję się grubo i tak wyglądam :-( Mam porównanie wg ostatnich zdjęć sprzed i obecnych -po ciąży.
Też tak macie czy tylko ja mam takiego pecha :(
 
czesc;)
ja przed ciaza wazylam 51kg , natomiast w ostatnich dniach 67kg, teraz waze juz 50. Ciesze sie z tej wagi ale cialo juz jest calkiem inne tak samo brzuch piersi posladki taka dziwna skora sie zrobila.Tak ze nie tylko Ty tak masz.
 
Czytałam ostatnio sporo o GUMOWYCH BAŃKACH CHIŃSKICH. Od trzech dni sama stosuję. Masaż nimi naoliwionej skóry podobno świetnie ujędrnia uda, brzuch, pośladki, działa zabójczo na cellulit.
 
Minęło pół roku od porodu, a mi dalej 10kg do wagi sprzed ciąży brakuje:crazy:, Pewnie już do niej nie wróce ale w sumie nie ma się co dziwić, bo jakoś specjalnie nic w tym celu nie robie. Apetycik mi dopisuje, nie odmawiam sobie w sumie niczego, i pewnie gdyby nie to, że karmię piersią to dawno bym przytyła, więc najlepiej będzie żebym na razie karmiła jak najdłużej:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
U mnie jak było 53 miesiąc po porodzie tak jest do dzisiaj:tak:I generalnie jest ok, bo wcześniej ważyłąm 43-45 kg i wyglądałam jak mała, chudziutka dziewczynka. Ale nie podoba mi się moja spyrka:confused2:No i w akcie desperacji kupiłam sobie hula hoop i skakankę. Ale brak mi samozaparcia i użyłam tego może z 5 razy i leży na szafie...:zawstydzona/y:A tu kurde sezon letni zbliża się dużymi krokami. Ninka jak podrośnie będzie się bawić;-)
 
ja chyba trochę schudłam, na kg to nie ale wizualnie brzuch zrobił sie bardziej płaski i fałdki zaczeły znikać, i czuję sie troszkę lżej.
 
reklama
A u mnie masakra :-:)-( - ważę 48 kg i nic nie chce iść w górę. A z jedzeniem się nie oszczędzam.. Jak już jem to jem porządnie. Czasem zdarzy się nie zjeść kolacji, ale to sporadycznie. A tak jem normalnie, a waga w dół... Gacie wiszą. :szok::szok: A koleżanka ostatnio powiedziała, że wyglądam jak kościotrup... :baffled::baffled:
 
Do góry