reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
... czy da się to potem jakoś w miarę sprawnie zrzucić???
To zalezy kochana...niektorym udaje sie to zaskakujaco szybko.....a niektorym np mnie - nie....:baffled:
Ja przed ciaza z Kuba mialam 67 kg....przytylam 14, czyli do 81 kg....Zaraz po porodzie ubylo do 76............i potem mimo usilnych staran, diet, cwiczen jedyne co udalo sie osiagnac to 72 kg...i z taka waga startowalam teraz....
Tyle ze ja mam problemy z tarczyca....wiec pocieszajmy sie ze tu wlasnie lezy wina ;-)
 
aneta23 wiem ile kosztowało mnie zrzucenie 10 kg. 6 miesięcy wyrzeczeń i ćwiczenia choć też nie było z górki, bo wcześniej miałam problemy z jajnikami i tyłam i tyłam i tyłam. Faktycznie dopiero jak hormony się farmakologicznie opanowało to mogłam zacząć działać w kierunku zrzucania zbędnych kilogramów. Wydaje mi się, że przy tarczycy to mega trudne zadanie więc na pewno nie miałaś łatwo :) ale może tym razem będzie lżej pozbyć się balastu. W każdym razie będę trzymać kciuki!
 
J przed ważyłm 72 kg a na pierwszwj wizycie u gina 68 kg i długo nic nie przybierałam teraz waże 75kg i niewiem jak patrzec bo jak od pierwszej wizyty to 7kg wzrostem też nie grzesze bo ma 163cm nie widac zbytnio pomnie bo brzuch mi sie rozlał na boki i tak śmiesznie wyglada. Z pierwszym przytyłam 25kg i zrzucałam 4 lata do 53 kg do porodu szłam z wagą 70kg mam nadzieje że teraz bedzie lepiej.
 
Ja miałam przed ciążą ok 49 - 50. Teraz też widzę wahania... 2 tyg temu szłam do gina i miałam ok 55,5. W ubiegłym tygodniu spadło do ok 54, a teraz znów wracam do 55,5. Wydaje mi się, że część płynów wypociłam podczas tych upałów... A teraz znów zaczynam powoli tyć, ale głównie w moim przypadku widać brzuch. Mama twierdzi, że jak stanę tyłem, to wogóle nie widać ciąży. Najbardziej martwi mnie cellulit, ale po ciąży zaraz (w miarę możliwości) wskakuję na rowerek stacjonarny i zapisuję się na basen. Po 8 miesięcznym odpoczynku trzeba zacząć walczyć o kondycję. Czasem się zastanawiam jak ja urodzę z tą moją minimalną kondycją, ale wiele kobiet leży całą ciążę i jakoś rodzi, więc i pewnie mnie się uda. ;)
 
Hanus78 mam podobne obawy co do mojej kondycji w listopadzie :) :D leżę od 18 tygodnia i zastanawiam się jak to będzie skoro zamiast mięśni bedę miała nie wiadomo co :D ale głowa do góry!!! może nastąpi cudowny przypływ siły i energii i damy radę bez problemu :)
 
ja mam do przodu 15 kg. Co tydzień mi przybywało 1 - 1,5 kg - teraz przystopowało ale zobaczy sie co bedzie dalej - podobno teraz tyje sie najwiecej ;/
jak sie dowiedziałam, że jestem w ciąży to miałam 46 kg przy wzroscie 170 - czyli chuda szkapa :-( U mnie był problem z przytyciem :-(nerwus jestem :-(
teraz mam już 61 i wszyscy mi mówią, że zaczynam wyglądac podobnie do ludzi :-) tylko piłeczkę przed sobą noszę.
Poszło mi w uda, tyłek no i brzuszek - zaczyna byc widac biusta z czego Tatusiek sie cieszy ale widzę jego niepewnosc jak zobaczy kropelki siary :zawstydzona/y:
No i jeszcze ten cholerny celulit na tyłku :crazy:

Brzuszek ma 100 cm a przed to było jakies 65 cm - czyli powoli zamienia się w piłeczkę lekarską.

pozdrawiam
Clue
 
Ja przed ciaza wazylam 54 kilo, teraz juz 70 i jestem straszliwie tym przerazona... Ale ostatnio badanie wykazalo, ze moja Julia wazy miedzy 1090-1200g, a to dopiero 27tydzien. Duza dziewczynka juz z niej jest, rosnie razem z Mama :p
 
Hej, u mnie sporo bylo na poczatku bo 70 kg przy wzroscie 170 cm, no i przytylam jakies 9 kg. Wlasnie sie zmierzylam w brzuszku i mam caaale 106 cm.
Mam nadzieje ze duzo bardziej nie urosne bo jakis tydzien temy zaczelam chodzic jak kaczka- w ta sobote zaczne 31 tydzien takze szanse jeszcze sa.
 
reklama
teraz ja....waga sprzed ciazy 54 w pierwszych 3 miesiacach schudlam 2 kg a teraz mam 58,5kg, wiec mozna liczyc ze mam 6,5kg na plusie liczac od schudniecia. obwod brzuszka 91cm
 
Do góry