reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

sylwia.m

Szczęśliwa Mamusia:))
Miasto
Bradford, UK
Rozwiązania
0
Kochane....na wątku ogólnym często są rozmowy na temat tego ile już przytyłyśmy.....Tak sobie pomyślałam, że można by tutaj porównywać ile mamy już na plusie od wagi wyjściowej.....:tak:
A obwód brzuszka sobie mierzycie? - Fajnie jest obserwować jak nas "przybywa" :biggrin2:
A potem po ciąży mam nadzieje, że będziemy się tutaj chwalić jak szybko ta waga spada;-):-D

reklama

sylwia.m

Miasto
Bradford, UK
Rozwiązania
0
To ja zacznę:-):-)

12tc
waga - 51,5kg
biodra - 86cm
pas (na wysokości pępka) - 77cm
biust - 85cm

iwon3004

lipcowa mamuśka 09
Miasto
Bielsko
Rozwiązania
0
sylwia.m świetny temat.:tak::tak::tak:

Ja wymiarów ani wagi nie będę podawać.... Wybaczcie, ale mnie jest dużoo. :-D Będę bardziej ogólnikowo pisała, wybaczycie prawda?:confused::confused:

EffciaF

Lipcowe mamy'09
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
To ja się dopisuję.
11t4d
Waga 68 kg(-2 kg od początku ciąży)
Biodra 86
Pas 93 (na wysokości pępka + 10 cm od początku)
Biust 104.

sylwia.m

Miasto
Bradford, UK
Rozwiązania
0
Iwon jasne, że wybaczymy:tak: Możesz przecież pisac np ile na plusie od ostatniego mierzenia:-) Albo nie musisz pisac wcale jeśli nie chcesz:-)

kleo_mk

Lipcowe mamy'09
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
:-)
9,2 tc
waga - 50.5 (- 2 kg od początku)
biodra - 90 cm
pas - 76 cm
biust - 87 cm

Ostatnia edycja:

tasior53

Początkująca w BB
Miasto
Hull
Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny
12tc
biust - 87
biodra - 96
pas - 83
A waga byla 55kg a teraz to nie wiem Tesciowie sie nie waza:crazy:
Ale widzac po spodniach jakies 3 kg wiecej

wrobelek85

18.08.2008 zawsze w sercu
Rozwiązania
0
U mnie 12 tc wymiary sprzed ciąży/ w czasie ciąży

Biust 89 / 93
Pas 68 / 74
Biodra 89/ 95

Waga 54 / 57,5

reklama

veritaserum71

Fanka BB :)
Miasto
Ś-ca
Rozwiązania
0
Ja sie tak dokladnie nie wymiaruje, bo jakos nie chce popasc w dola ;-) ale juz widze, ze wzgledem wagi was wyprzedzam (niestety:zawstydzona/y:)
Nie mam wagi w domu (i cale szczescie) ale po dwuch miesiacach nie mieszcze sie juz w zadne spodnie. Moge chodzic tylko w spodnicach i to tych kupionych za gorszych czasow (wiecie o co chodzi)
Troche mnie to zalalmuje, bo staram sie jesc rozsadnie, ale u mnie to dziedziczne.
Najwieksze chudziny (wsrod moich ciotek i kuzynek) tyly w ciazy po 30 kg i mnie to chyba nie ominie :no:
Zawsze sie tego balam bo do najszczuplejszych nigdy nie nalezalam i wiecznie musialam obserwowac swoja wage, ale coz zrobic.
Za rok wielkie odchudzanko:eek:

A cyce mam jak donice. Maz sie cieszy a ja wygladam jak Dolly Parton :rofl2:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry