reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

witam Mamusie po dluzszej przerwie.
ja od poczatku ciazy przytylam juz 15 kg (waga wyjsciowa 50kg przy 166)
teraz waze juz 65 kg
w biuscie mam 97
w pasie 101
biodra 97
gdyby nie ten pas to moze klepsydra by ze mnie jakas wyszla a tak to blizej mi to pilki do rugby :-)

ale jestem dobrej mysli. Pobiegam potem troche z wozkiem i mysle ze 10 kg to uda mi sie szybko zrzucic, a te 5 pozostalych moze sobie zostawie, bo przed ciaza bylam troche za chuda. A do takiej okraglej juz sie przyzwyczailam i chyba taka podobam sie sobie bardziej :happy2:
 
reklama
Witaj sprawozdanie z mojej wagi wygląda następująco:
W ostatnich dniach ciąży 77 kg na plusie
po porodzie w drugiej dobie 70kg
po trzech tygodniach od porodu 65kg
czyli jeszcze tylko 5 kg na plusie!
No i co ważne w końcu mam więcej w biuście he he he !
 
zazdroszcze mam nadzieje ze wroce do wagi sprzed ciazy w takim tępie jak Ty :-D

addaaa tu chyba większość z nas chciałaby wrócić do wagi sprzed ciąży, a ja to w sumie mogłabym wrócić do wagi z ok 15-17 t.c. bo wtedy ważyłam mniej niż przed ciążą i w sumie ta waga bardziej by mi odpowiadała:tak::tak::tak:
 
ehhh
dzis na wadze 68,8 kg czyli 13,8 kg na plusie
a mialam ambitnu plan nie przytyć więcej jak 14 kg do końca, a tu dopiero mi sie 37 tydzień kończy,wiec do 16 kg pewnie legutko dobije i to sie staram i uważam co, ile i kiedy jem...ale zawsze jakiś grzeszek sie zdazy.

Fakt,ze ostatnio jem dużo arbuza i czeresni,a to oprócz dobrej i potrzebnej wody niestety wiąże sie z przyjęciem sporej ilości cukru!!! a przecierz oprócz tego cukru zdaza mi sie zjeśc jakiegos batonika malutkiego lub kawałek czekolady gorzkiej lub Big Milka...
trudno, muszę jeszcze bardziej uważać... i tyle
 
JULUSZKA - wcale nie musisz dobic do 16kg. Mi pod koniec ciazy waga znow stanela (zobaczymy co bedzie dzis u gin. ) Moze zatrzymasz sie na 14kg i koniec :tak::tak::tak:
 
JULUSZKA - wcale nie musisz dobic do 16kg. Mi pod koniec ciazy waga znow stanela (zobaczymy co bedzie dzis u gin. ) Moze zatrzymasz sie na 14kg i koniec :tak::tak::tak:

oby, Kochana, oby... chociaz ostatnio za dwa tygodnie prawie kilo mi przybyło, wiec za następne 3tyg. moa kolejne 1,5 dojść
 
reklama
Mi też juluszka waga stanęła tak od 1,5 tygodnia, także może będzie też tak u ciebie. Ostatnio w programie mówili, że lody śmietankowe i waniliowe zamiast jednego z 5 posiłków, wpływają dobrze na odchudzanie:-):-) bo mają dużo wapnia, który je wspomaga, także lody wskazane:-)
 
Do góry