reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Asteria

Wdrożona(y)
Dołączył(a)
6 Luty 2008
Postów
1 545
Miasto
Katowice, Poland, Poland
No wiec ja zaczne dzis weszłam na wage... 2 kg wiecej chyba zatrzymuje mi sie ta woda... bo nie wydaje mi sie zebym wiecej jadla... jem tyle co przedtem... wiec jestem w szoku!!! ale zeby dwa 2 wiecej przez wode?!

Waga zanim dowiedzialam sie przed ciaza wynosila przez ponad rok 68-69 kg
a teraz 71 kg

a jak u was?
 
reklama
A wiec moja waga z przed ciazy wahala miedzy 58-59 kg teraz sie jeszcze nie wazylam dopiero podczas wizyty u lekarza, ale mam wrazenie przez ten wydety brzuch ze juz mi sie przytylo
 
Ja w pierwszych dniach chyba musiałam przytyć, jeszcze zanim test sobie robiłam ;-) Bo przedtem ważyłam 50 kg i nijak nie mogłam przytyć, a tuż przed testem już 54,5 ;-) Teraz się jeszcze nie ważyłam, boję się, że te 13-15 kg, co się tyje w ciąży, to ja obskoczę jeszcze w pierwszym miesiącu :-D
 
No wiec ja przed ciązą ważyłam 59,5 a teraz juz 60kg przy zwroście 164 ;) Tak samo nie jem zbyt dużo , w sumie tyle co wcześniej a jednak brzuch mam gigant :szok: jak bedziemy miec wątek naszych brzuszków to wstawie fotkę ;0
 
Mnie trochę wzdęcia zeszły (może po błonniku?) i okazało się, że... schudłam- mimo że jem jak dzika! :-D
Co prawda nie schudłam dużo, ale zeszłam do 53.

mamuśka
: też mam 164 i kiedyś ważyłam 60 kg. Prawdę mówiąc do tego tęsknię i zazdroszczę Ci, bo przynajmniej było trochę ciała. Teraz już nie mam figury i kiedyś klient w sklepie z ciuchami, w którym pracowałam skomentował mnie: "Pani to nosi 36. No chociaż... dupcia 34" :baffled:
 
No to ja nie wiem jak się tu do tego pytania chwycić bo jestem dwa miesiące i tydzień po porodzie i ważę praktycznie tyle co przed bite 40kg przy 165cm wzrostu. Może teraz zostanie mi ciałka zaraz pokaże fote zrobioną cztery dni po porodzie...
Zobacz załącznik 355005
Teraz jest nieco mniejszy ,później zrobię zdjęcie startowe do tej ciąży. Ogólnie polecam wam dziewczyny robić zdjęcie co dwa tygodnie w tym samym miejscu w tej samej pozie z profilu bo później ma się fajne porównanie jak brzuszek rośnie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Marcepanek to laska jestes jak po porodzie tak wyglądałas !! ja wyglądam jakbym była juz w 4 miesiącu :( teraz tak strasznie mnie wydęło ;((( wcześniej nie mialam takiego bębenka !!!!!!!!!!!!!:szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja mam 176, 55 kg, po pierwszej ciąży po 4 miesiącach ważyłam 45kg :)), choć sporo przytyłam, ale to pozwala mieć nadzieję, że szybko zgubię i tym razem (niestety razem z piersami, a szkoda wielka)
Ania.
 
Mi generalnie nikt nie wierzy ,że urodziłam dwójkę dzieci ;-) ale uznaje to za komplement. Ja z natury chudzinka i nawet ciąża nie potrafi zmienić mojej figury. Choć chciałabym troszkę więcej w pupie i biuście posiadać hehe :-)

panna.nikt to życzę aby po ciąży zostały wielkie melony :-):-D
 
reklama
Ja przed pierwszą ciążą ważyłam 60 kg, 2 dni po porodzie 58,5 kg. A teraz na pierwszej wizycie u ginki się zważyłam i kopara do ziemi mi opadła - 65kg!!! Masakra.... Po porodzie przytyłam 6,5 kg
 
Do góry