reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

asiuk- a może spacery w chuście? schudniesz moment
marcia- za rzadko jesz! wiecej posiłków regularnie, to waga ruszy
 
reklama
Moje uda, nogi wróciły do formy sprzed ciąży, ale brzuch mi został. Wyglądam na 3 miesiąc ciąży:-( Słyszałam gdzieś, że po cc brzuch dłużej wraca do formy, a może i w ogóle zostać:-(
Cóż na razie zlikwidowałam słodkości, namiętnie piję zieloną herbatę i zero cukru i wodę. A jak mój łobuz kiedyś mi pozwoli, to zacznę ćwiczyć.
Asiuk u mnie w mieście też takie dziury, że aż mnie to denerwuje, bo małym telepie. Dobrze, że do parku niedaleko. Ale ostatnio po ścieżkach zaczęły auta pomykać i kurzu można się najeść:wściekła/y:
 
ojoj u mnie z waga tragedia. ja jestem olbrzymia. nie bede pisac ile kg bo az wstyd.
ale musze sie wziasc za diete jaks. bo obraz w lustrze przeraza.
a ja po pierwszej ciazy mialam luzny brzuch i teraz tez jest i to chyba jeszcze mocniej.
 
Marcia
mi tez się wydaje, że za rzadko jesz. Organizm wtedy dostaje sygnał, że trzeba oszczędzać. Może postaraj się podzielić posiłki na 5 mniejszych. 3 normalne posiłki i dwie przekąski typu jogurt akctiva czy jakiś owoc. Wtedy ruszy. Czy dużo pijesz. Ja piję sporo ale widzę, że przy produkcji mleka to i tak czasem za mało. Ja brzucha nie mam, jest płaski. Na aerobik ruszam od kwietnia.

Emmm a jak sie ubierasz i jak ubierasz małego jak idziesz w chuście na zewnątrz. Ja widzę jak mój Tadzio się poci, wiec w domu czasem w samym body go noszę i zakładam skarpetki, no ale jak go na spacer do chusty ubrać nie mam pojęcia. Informacja ta jest mi potrzeba, bo w poniedziałek chce iść na mega zakupy do supermaketu i wygodnie byłoby mi załadować go własnie w chustę a nie kombinować z fotelikiem w koszyku. Do wózka tyle co potrzebuję nie zapakuję.

Marcia jak przygotowania do ślubu? Suknia wybrana?
 
megi- na śpioszki zakładam spodenki, buciki(albo grube skarpetki), jedna bluza, czapka , szalik i niedrapki
było w sam raz, nie spocił sie i smacznie spał
 
Z tym częstym jedzeniem to prawda...trzeba częściej a mniej.
Justys ja się boję, że może być tak jak pisze Marys, że ten brzuszek mi zostanie, bo on jest taki luźny właśnie. Zaczęłam trochę ćwiczyć przysiadów i pół-brzuszków ale trochę mnie tam koło rany boli jeszcze.
 
Alice mysle ze jak bedziesz cwiczyc starannie i systematycznie to te brzucho sie zejdzie. no i kremy porzadne trzeba kupic.
ja sie przyznaje bez bicia ze nie dbalam o ten brzuch. jakos po pierwszej ciazy taka sie zflaczala czulam i nic nie dobalam o swe cialo. gdzies dopiero po roku od porodu wzielam sie za ogarniecie tego co zostalo:) ale chyba na brzuch bylo za pozno i taki luzny jest.
 
reklama
Do góry