reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Ja dostałam takie próbki silikonowego żelu na ranę po cc i nie wiem, czy sobie nie kupić. A tak naprawdę to chyba musimy poczekać Justys, aż wszystko dojdzie do siebie.
Stosuję na brzuch serum ujędrniające i mam nadzieję, że ćwiczenia pomogą wyrobić mięśnie.
 
reklama
Dziewczyny uważajcie z tymi ćwiczeniami na brzuch po cesarce, nie wszystkie ćwiczenia są polecane. Żeby się to nie skończyło jakoś przepukliną brzuszną. Ja całą ciążę szorowałam brzuch rękawicą i wtedy smarowałam mustelą, teraz szoruję i wklepuję takie kremy ujędrniające.

Mnie się jakoś mega bardzo nie chce jeść. Jak pisałam czasem to jem dwa posiłki dziennie, a to nie zdrowego, no ale staram się jeść mniej a częściej. No ale najwięcej za przeproszeniem żre na śniadanie, póżniej jeszcze robię sobie kawę żobożową i jeszcze dowalam jakoś kanapką z dźemem, może dlatego nie chce mi sie później jeść :-D

No dzisiaj wyruszam na poszukiwanie sukienki na chrzest, pewnie przeżyje szok, w przebieralni moja pupa zawsze wygląda gorzej niż myslę:-)
 
No zobaczymy jak pójdzie, bo ja zawsze mam sukienkę w wyobraźni, no a teraz muszę ją znaleźć.

Oprócz sukienki mam zamiar kupić szpilki, takie cieliste, okulary przeciwsłoneczne i co mi tam w oko wpadnie. Centrum handlowe mam 10 minut od siebie piechotą, więc nie jest to jakaś mega wyprawa.
 
Mnie rana po cc nie boli wogole, ale jakos boje sie zaczac robic brzuszki, ze to za wczesnie. Waze 52kg (przed ciaza 46kg), tylko ten brzuch mi zostal :/ Ale ja jem duzo i slodkiego tez duuuzo :-)
 
Mnie rana po cc nie boli wogole, ale jakos boje sie zaczac robic brzuszki, ze to za wczesnie. Waze 52kg (przed ciaza 46kg), tylko ten brzuch mi zostal :/ Ale ja jem duzo i slodkiego tez duuuzo :-)

Mnie rana też nie boli, ale jak dotykam okolice blizny to jeszcze tak dziwnie czuje to miejsce. Tak jakby lekkie mrowienie na skórze. Ja waże już tyle co przed ciążą. Juz miesiąc temu tyle ważyłam i od tego czasu waga ani drgnie. A niestety przez ostatnie 3 lata "troszkę" przytyłam i teraz chciałabym się pozbyć tych kilkunasu nadprogramowych kg. Przede wszystkim muszę pozbyć się brzucha i boczków. Ale jakoś postępów nie widać. Musze w końcu zabrać się za ćwiczenia, tylko mam mega lenia:-D
 
No ja dzisiaj ruszam na pierwsze zajęcia aerobiku, a tata z małym zostaje :-) ćwiczyłam przez całą ciąże na zajęciach dla ciężarnych, mam nadzieję, że nie padnę z wysiłku :-D i wróce zadowolona
 
Megi-powodzenia na cwiczeniach
a ja dzis ide zakupic hula-hop bo do brzuszkow nie mam sily...moje miesnie sa do niczego i moze na poczatek pokrece sie;-)
No i mam juz dosc mojego wygladu, tego brzucha co wylewa sie ze spodni i wisi nieestetycznie...bllleeee
 
Megi napisz jutro, czy przeżyłaś;) hi pewnie zakwasy będą. Ja codziennie staram się ćwiczyć 15 minut. Takie tam półbrzuszki, jakieś stepowanie i przysiady. Wczoraj to się nawet wieczorem zgrzałam przy ćwiczeniach.
Melisa Ty szczuplutka jesteś. Ja na studiach i trochę po też chuda byłam. Dopiero jakoś po tym, jak męża poznałam coś się zaczęło dziać i się nabrało ciałka. Wcześniej wsuwalam wszystko, co tylko chciałam a teraz się ograniczam. To takie smutne trochę, bo jedzenie jest jedną z przyjemności dla mnie:).
 
reklama
Alice ja podobnie. Na studiach ważyłam jeszcze 44-48 kg. Potem zamieszkałam z moim K. i jakoś tak powoli przybywało, a przez ostatnie 3 lata to juz troszkę szybciej niż powoli i teraz ważę ponad 60:szok:.

A najzabawniejsze jest to, że ja nigdy (nawet jak ważyłam te 44kg) nie uważałam,że jestem szczupła, ale jak teraz zobaczyłam zdjęcia z czasów studenckich, których długo nie oglądałam to dopiero to dostrzegłam. I się załamałam. Teraz chciałabym chociaż do 55kg dojść, czyli 8-9 kg w dół. Daję sobie na to 3 miesiące, ale sama chyba za bardzo nie wierze, że mi się uda:no:

Hula-hop juz sobie sprawiłam. Dziś mijają 3 miesiące od cc, więc powoli zaczynam ćwiczyć.
 
Do góry