reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
Nie wiem jak to jest, ale ja mam taki brzuch, że nie dopinam się w spodniach, jeśli po ciąży nie wrócę do swoich 55 kg to sie zapłaczę... za moimi ubraniami, które uwielbiam :)
 
Nie wiem jak to jest, ale ja mam taki brzuch, że nie dopinam się w spodniach, jeśli po ciąży nie wrócę do swoich 55 kg to sie zapłaczę... za moimi ubraniami, które uwielbiam :)

jak sie postaramy to wrocimy do dawnej wagi, albo chociaz do zblizonej, ja po ciazy zrzucilam tyle, ze wazylam mniej niz przed zajsciem. Ostatnia wizyta u rodziny mnie zapuscila:sorry: od nastepnego tygodnia wyjmuje ciazowki, bo tez jakos zapiac sie nie moge, albo idzie mi to z trudem
 
mój brzuszek też ledwo mieści się już w spodniach :-)
od 13:00 każdego dnia pracy siedzę już w rozpiętych spodniach
też mam nadzieje, że później zrzuce te kg :tak:
pozdrawiam
 
Ja jeszcze nadal nic nie przytyłam ;-) Tylko jak mam wzdęcia to potrzebuję luźniejszych ciuszków. Ale nieprzyjemnie mi teraz jak coś brzuch uciska, więc wolę luźne ciuchy...
 
Ale to pocieszające, że nie tylko ja tak tyję ;-) Póki co tylko spodnie biodrówki jeszcze mogę na siebie wcisnąć, a niestety żadnych ciążowych ciuchów nie posiadam, więc czekają mnie wydatki. Póki co siebie obiecują, że jak mi mdłości miną, to się na aqua aerobic dla ciężarnych zapiszę :-)
 
reklama
Do góry