reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
ja na razie -2kg.

wzrost 173 waga 69kg :)
w porpzedniej ciazy przytyłam 18kg przy nie jedzeni uslodyczy, piciu wody, i zdrowym racjonalnym odzywianiu i plywaniu 2xwtyg. Na szczescie nie bylo tych kg az tak widac.
Jednak jak ktos ma sklonnosci do tycia jak ja to i tak przytyje :p
 
Aż 7kg do tyłu?

Też jeszcze nie posiadam wagi u siebie, w cczwartek ważylam sie u rodziców waga pokazywała prawie 47kg:-p czyli jakieś 3kg na plusik:-):-D
 
Zgadzam się z koleżanką:-)
Ja również niestety należę do osób szczupłych, z czego nie jestem zadowolona:-(
Jestem w 12 tygodniu ciąży i 3 dni :)
Przed ciążą ważyłam 43 kg, a teraz 41 niecałe :-( Przy wzroście 154 cm.
Wcale nie tyję i brzuszka prawie nie widać:-( Bardzo się martwię czy wszystko będzie dobrze.
Choć dzisiaj byłam na badaniu usg pierwsze:-) Niby wszystko ok ale i tak się martwię. proszę uspokujcie mnie jakoś.
Może jest wśród was laseczka która ma podobną sytuację.
 
reklama
Ale martwisz się wagą? ja też nie tyję a chudnę.. ale dzidzia ma się dobrze i fika koziołki więc nie ma się czym martwić:)
 
Do góry