reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

ja przed ciążą ważyłam 51kg przy wzroście 157 a teraz przytyłam 2kg i tak jak czytam po książkach to tyję prawidłowo.. ale pamiętajcie każda ciąża jest inna.. ja mam teraz taki brzuszek jak moja siostra w 9 miesiącu :) zdziwiła się ona jak jej powiedziałam że to tylko 2kg hihi :) moja koleżanka za to która jest w ciąży tydzień mniej ode mnie też przytyła dwa kg ale po niej nic nie widać, zero brzucha.. :) mi się po prostu szybko macica powiększyła :) bo dzidziuś ma tyle samo centymetrów co u mam bez brzucha :) także się nie martwcie.. Wam w końcu też się brzuchol pojawi :)

 
reklama
Boże, jak ja chcialabym tyle wazyc co ty:-)
przed ciaza mialas wage taka jaka ja zawsze marzylam.
Wogole to prawie mamy taki sam wzrost hehe:-) ja mam 1,55 m ale przed ciąża ważylam 43 potem 39 schudlam w I trymestrze a teraz powoli tyje bo 42 waze :-) no i brzusio powolutku powolutku sie zaokragla:-) wkoncu:-)
 
a ja prawie przez całe życie warzyłam 46kg achhh jak to było cudownie :-) a teraz z tych 51kg ani grama przed ciążą nie mogłam zrzucić :) widzisz Mami nigdy nam kobietą nie dogodzisz.. jedne chcą ważyć mniej drugie więcej.. a nawet jak osiągniemy naszą upragnioną wagę to wynajdziemy w naszym ciele coś innego co nam się nie podoba :p
 
ja jak do tej pory to zchudlam 2kg i pozniej przybralam 0,5kg
ale wy kochane mnie nie pobijecie wagowo :) bo ja waga ciezka jestem i przy wzroscie 175cm na dzien dzisejszy 85,5kg
 
ja mam 171 i waże 55. nie przytyłam jeszcze nic, ale moja mama przytyła w ciązy 8 kg, wiec moze ja bede miala tak samo. jem duzo, ale ja zawsze jem duzo, wiec nic nowego:)
 
reklama
Do góry