reklama

Nasza waga;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2008' rozpoczęty przez niekat, 8 Październik 2007.

1. niekat

niekat Fan(ka)

zakładam ten wątek bo już chyba wszystkie zaczynamy powoli tyć:-p piszcie ile macie na plusie w którym tygodniu to sie będziemy wspólnie porównywac i pocieszać:tak:
    ja zaczynam że w w 17 tc mam 3 kg do przodu (nie licząc początkowego spadku):sorry:

2. telma78

telma78 Entuzjast(k)a

18 tydz- 1,5 kg na plusie. Zobaczymy co dalej... Najlepsze dopiero przed nami...

3. reklama
  4. ninjacorps

ninjacorps Marcóweczka 2008

15 tydzień - 2 kg do przodu

5. mamma80

mamma80 Entuzjast(k)a

Ja tu chyba mam najwięcej:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
    18 tydzień i 6 kg do przodu:elvis:

6. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

oj niestety chyab ja będę tu przodować:zawstydzona/y::-:)no:
    19 tyg 8 kilo:-p:sorry:

7. PM1

PM1 marzec 2008

Ja mam też dużo:
    20 tydzień - 6 kg do przodu:wściekła/y:

8. ninjacorps

Dziewczyny, nie martwcie się tak - PrzyszłaMamusia - Ty masz termin na 02.03 a ja na 28.03 to prawie miesiąc różnicy - jeszcze Cię dogonię hahahahahaahaha

9. asze

asze marzec 08

Ja na razie mało - 2 kg, a jest już 18 tydzień, ale w pierwszej ciąży miałam na cała ciążę niecałe 10, może teraz tez się uda coś koło tego.... a zaznaczam że normalnie nie jestem jakaś specjalnie szczuplutka...:-D;-) byłoby mniej do zrzucania:happy2:

10. reklama
  11. ninjacorps

asze - zasada jest taka, że b. szczupłe osoby powinny przytyć parę kilo więcej niż te, które mają więcej tu i tam.

12. niekat

niekat Fan(ka)

no ninja ma racje:tak:tak byłoby najlepiej.Koleżank która własnie jest na porodówce przytyła tylko 6 kg a miała lekką (zaznaczam lekką) nadwage i lekarz był bardzo zadowlony.przypuszczam ze za chwilę bedzie wazyła mniej niz przed ciążą:happy2:
    ja mam raczej normalna wagę (przedciążową) wiec i normalnie powinnam przytyc.powinnam....

Poleć forum