reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

reklama
No dziewczynki, chyba jednak ja was pobije. Co ciekawe az tak po mnie nie widac, a jednak ..... 19tc - 13 kg do przodu :szok:
Ale na swoje usprawiedliwienie powiem, ze waze sie tylko podczas wizyty lekarskie (raz w miesiacu), zawsze w ciuchach, i zawsze po podwojnym obiedzie (u mamy i u tesciowej). mam wiec nadzieje, z tak naprawde mam duzo mniej kilogramow :-D
 
Wkleje z przyjemnoscia, tylko musze je najpierw wykonac. Musze M zaangazowac :). W poprzednije ciazy robilismy "naga" sesje na krotko przed rozwiazaniem. Tym razem jeszcze nie mam zdjec brzuszkowych. Zreszta takie, jak w poprzedniej ciazy to tylko prywatne:zawstydzona/y:. Takie "zdatne do publikacji" musze swiezutkie zrobic.
 
Ja jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to od razu kupiłam wagę, bo mnie gin postrofował "tylko mi się nie spaś, chyba, ze nie lubisz swojego kręgosłupa..."
I mam już nawyk ważenia się rano i wieczorem :zawstydzona/y: (kurde, no bo wagę mam pod lustrem w łazience, więc jak się maluję do pracy albo zmywam makijaż to staję).
Rano ważę o kg mniej niż wieczorem... Dziś 51,5.

No i zapisuję raz w tygodniu razem ze zmierzonym ciśnieniem i tętnem.
 
ninja ja się waże tylko co rano bo wieczorem nie chcę miec koszmarów;-)tez mam wage pod lustrem i zawsze po rannym siusiu wskakuje na golaska zeby było mniej :-) na lodówce mam wywieszony rozkład tycia na cała ciaże i obok tych "prawidłowych" wynikow wspisuje swój - no i na razie sie super mieszczę ale ten rozkład przewiduje przytycie 14 kg a tyle to nie chce:no: z tym cisnieniem i tętnem to mi podpowiedziałas bo w sumie mam taki fajny elektroniczny ciśnieniomierz to co mi szkodzi zapisac jak i tak mierzę:-)
 
reklama
ja sie tez tylko u lekarza waze i w 13 tygodniu bylo prawie 2 kg na plusie. Teraz pewnie juz ze 3 ale dokladnie bede wiedziec 24 po wizycie. W poprzedniej przytylam wlasnie 14 kilo i po 6 tygodniach nie bylo juz prawie nic z tych kilogramow - jakos tak waga leciala na leb na szyje.
A co do zapisywania cisnienia i wagi to bardzo fajny pomysl. W poprzedniej ciazy po kazdej wizycie dostawalam taka karteczke a teraz nie wiec nawet nie wuiem na czym stoje bo w tutejszej karcie ciazy zapisuja tylko terminy wizyt i tyle:-(
 
Do góry