reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

reklama
A ja weszslam z rana na wage i mam 50kg czyli jeszcze 1kg i luz tyle ze jestem troche nie do zycia i chyba zaczne cwiczyc co sie lepiej poczuje:baffled:
 
U mnie się waga ruszyła:tak: jeszcze 3kg i finito:tak:. A najśmieszniejsze jest to, że mam straszny apetyt i jak stanęłam na wagę byłam przekonana, że będzie 1kg w górę a tu w dół:-).
 
Co do apetytu to oj masakra tez pochlaniam wszystko co moge i malemu nie zaszkodzi, wczoraj byla tesciowa i dala mi sernik-ten smak zostal mi po ciazy he he i tyle go zjadlam ze ... az wstyd mowic!!! W nocy tez mi sie zdazy cos przekasic :baffled: ale dzidzia wysysa wszystko wiec luz:-)
 
kurde, nie wiem co się dzieje - u mnie waga ani drgnie, buuuuu.... a przecież ja bym chciałą tylko 0,5 kg na tydzień, buuuu..
KONIEC ZE SŁODYCZAMI..:crazy:
a ja na diecie jestem i też waga stoi naj zalęta - już się wkurzam na to i rezygnuję z diety( notabene odkad na niej ejstem Marcel się drze popołudniami):crazy:
 
reklama
U mnie też stoi i ani drgnie:wściekła/y::wściekła/y:, a lato się zbliża!!!!:angry: Zeszłam do wagi sprzed ciąży, ale to było za dużo i chcę jeszcze -5!!! A tu nic - wielkie NIC!!!:no::no:
 
Do góry