reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

reklama
Niekat Gratulacje!!!:-)
Ojej, aż wstyd się przyznać, bo u mnie nadal 6 na plusie:zawstydzona/y::zawstydzona/y: a co gorsze nic z tym nnie robię - obiecuję, że od lipca się wezmę za ćwiczenia, przecież Filip na tyle wcześnie zasypia wieczorkiem, że raz dziennie te pół godzinki MUSZĘ wygospodarować!!:tak::tak:
 
niekat-to gratulacje! Ja wkoncu weszlam na wage i caly czas 50kg czyli jeszcze 1kg zeby bylo jak przed ciaza ale wkoncu sie zmobilizowalam i od wczoraj biegam:rofl2::-)
 
Niekat, kasik25 gratuluję samozaparcia!!!:yes::wink::yes:

U mnie z wagą już oki, tzn, ważę już tyle co przed ciążą, ale fajnie byłoby jeszcze z 2 kg zrzucić, no i pozbyć się tej fałdki z przodu....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Obiecałam sobie, że od lipca robię brzuszki - zobaczymy co mi z tego wyjdzie....?:confused:
 
Gratuluje dziewczyny(kasik,niekat)..!!!Niemam wagi (na szcęście:-D)w domu..ale jak ostatnio ważyłam się u gina to było tyle co przed ciążą...Ale sama widzę że jeszcze brzusio nie najlepiej wygląda..i tez obiecuję sobie brzuszki od lipca:tak::-p
 
Niekat , Kasik gratuluje.Mi juz brakowalo 1 kg do konca ale pozniej sobie odpuscilam i teraz mam o 4 za duzo:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:ale od poniedzialku ostro biore sie za swoja tusze ;-)
 
Super dziewczynki::tak:ja jak się oststnio ważyłam to było jak przed ciążą ale teraz po tych wszystkich nerwówkach to chyba jest mniej.
 
reklama
U mnie kolejny kg na minusie, ale ćwiczeń znowu nie zaczęłam tak jak sobie obiecywałam, buuu:no::no::no:

Marteczka23
ja przy stresie też najszybciej chudnę, bo jeść nie mogę i od razu lecę z wagi!
Befatka1982 powodzenia!:-)
 
Do góry