reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

W końcu ważę swoje ! :-)
Dżinsy rozmiar 26 nie obciskają :-)
Jeszcze skóra musi trochę wrócić do siebie ale gdyby nie ciemna kreska na brzuchu to nie widać, że byłam w ciąży :-):-):-)
Boshe, nie spodziewałam się po sobie, że tak będzie mi kiedyś zależało jak wyglądam!:sorry2:
 
reklama
a ja 4 kg mniej niz przed ciążą i bardzo się z tego cieszę - tym bardziej że weszłąm w spódniczkę od garsonki w którą ją od kilku lat nie wchodziłąm:-):-):-) gdyby jeszcze ta skóra na brzuchu tak sama się uelastyczniła:zawstydzona/y:
a co do kreski na brzuchu to jest jeszcze blada ale juz ledwo co ją widać :-)
 
NINJA - gratulacje!!!
Moja waga niesttey stanęła:-(chyba mój organizm sie zprzywyczaił do ćwiczeń i diety a na domiar złego na wyjeżżdzie mowy byc nie może o diecie bo mnei tam wszyscy zjedza:dry:cieszę się że chociaz udało mi sie brzucho doprowadzić do stanu sprzed ciąży i nie wisi mi żaden flak a skóra jest raczej napięta niż obwisła (inaczej ma sie sparawa ze skórą na piersiach ale to juz inny problem:eek:) jednak nie ma co czekać aż się samo zrobi i trza te brzuszki pomykać:cool2:oj tam... ważne że w spodnie wchodzę!Na dalsze zrzucanie wagi jeszcze przyjdzie czas a póki co pozazdroszczę troszkę Kasi_S;-):-p
co do kreski to mam jeszcze ale już coraz mniej widoczną - jednak mnie ona nie przeszkadza a nawet ją lubię:tak::-):-p
a jeszcze z tym biustem.... co można wcierać na ujędrnienie tej kłopotliwej dla nas matek karmiacych drugie dziecko części ciała???sama oliwka nie daje mi takich rezulataów jakie bym chciała:cool:a póki co to tylko to uzywam na piersi...
 
Wow Ninja ,Niekat ,Kasia gratuluje i zazdroszcze.

Mnie brakowalo 1 kg do wagi z przed ciazy54 ale sie zapuscilam :zawstydzona/y:i teraz mam 59:wściekła/y::zawstydzona/y::-(Ale wstyd.
Brzychol w miare jedrny ale chyba dlatego ze otłuszczony.Sam brzuch nie jest wielki tylko te..... boczki mnie wkurzaja.Co do krechy to ja mam dalej ciemna teraz sie opalilam i jest jeszcze bardziej widoczna.Poki co mam na nia zlew i tak nie odslaniam mojego brzuszyska
Dobrze ze tu zajrzalam moze to mnie zmobilizuje do pracy nad soba, bo jak na razie tylko 10min dziennie skacze na skakance ku uciesze moich sasiadów
 
No to dziewczyny wielkie gratulki :-):-):-) ja nie mialam czasu ostatnio biegac i cwiczyc i sily i tesciowa piecze na wesela itp no i troche sie ostatnio objadalam ciastami:sorry2: narazie nie wchodze na wage:dry:
 
reklama
Hmmmm.... to dziwne!!!! Nie mam teraz wagi w domu wydaje mi sie ze nic nie schudlam ale odziwo wbijam sie bez problemu juz we szystkie portki z przed ciazy:-D:-):-D:-) nawet te które mialam juz wyrzucic:szok::szok::szok::szok:Ale mam radoche
 
Do góry