reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

Mi jeszcze zostało po ciąży 2kg z 20... ale tłumaczę sobie, że to w cyckach mi jeszcze siedzi :zawstydzona/y: jakoś się trzeba pocieszać :-p co do spacerków, to my jeszcze dwa razy dziennie spacerujemy, ale poza tym to w domku rzeczywiście dużo okazji do podjadania, bo Karola właściwie już dużo się sama sobą zajmuje... no i niestety brzuch ciągle nie ten sam, co przed ciążą :-( a ćwiczyć się nie chce :no:
 
reklama
mi zostalo 2kg. z 16 do wagi przed ciaza a do wagi idealnej 7,ale sie tym nie przejmuje i jak przestane karmic to wtedy o to powalcze...
 
Jeśli brzuszek wam przeszkadza to zacznijcie ćwiczyć go razem z waszymi dzieciaczkami...Ja tak robie z P...on ma radochę a ja czuję że coś robie...No i są efekty :-)
 
Jeśli brzuszek wam przeszkadza to zacznijcie ćwiczyć go razem z waszymi dzieciaczkami...Ja tak robie z P...on ma radochę a ja czuję że coś robie...No i są efekty :-)
Świetny pomysł Adiva:-D:-D:-D
Mi po ciąży nic z dodatkowych kilo nie zostało wręcz przeciwnie ważę o 3 -4 kg mniej niż przed ciążą. Ale ta skóra na brzuchu wcale mi się nie podoba i chyba z Domisiem bierzemy się za brzuszki!:cool2::cool2::cool2:
 
Adiva a masz jakiś konkretny zestaw ćwiczeń czy wychodzi to wam tak spontanicznie? Rzuć parę propozycji to może się wszystkie zmotywujemy:tak::happy:
 
Wychodzi całkowicie spontanicznie...
Kłade sie na plecach, małego na wyciągniętych rękach, robie samolocik i góra dół góra dół(coś jak pompki)...a to 10 kilo :-D W miedzyczasie nogi wyprostowane uniesione nad ziemia....A Zarazek sie chichra na poł bloku ;-)
Albo jak mu inny samolocik robie....Leże na plecach...małego kłade sobie na piszczelach...asekuruje rękami (pozycja ala żółw na plecach) i robię kółka nogami....Piotrek to uwielbia...Tylko że przez 3 dni człowiek chodzi zgięty w pół z bólu...Ale najważniejsze to ćwiczyć pomimo zakwasów bo inaczej nie ma sensu....
iiiiiii wiele innych głupich rzeczy wychodzi nam w trakcie zabawy.....:-) Ja mam znowu 60 cm w talii więc polecam ćwiczenia przez zabawę :-)
 
Ja mam znowu 60 cm w talii więc polecam ćwiczenia przez zabawę :-)
:shocked2:Ja 60 cm w talii miałam chyba w wieku 12 lat.... w latach świetnosci (przed ciążą) bywało 69 - 72 a teraz 78 jak nic.....
Adiva wez kobieto juz lepiej nic nie pisz na temat cm bo normalnie Ciie z tej zazdrosci znielubimy :cool2:;-):-).
 
:shocked2:Ja 60 cm w talii miałam chyba w wieku 12 lat.... w latach świetnosci (przed ciążą) bywało 69 - 72 a teraz 78 jak nic.....
Adiva wez kobieto juz lepiej nic nie pisz na temat cm bo normalnie Ciie z tej zazdrosci znielubimy :cool2:;-):-).

Ja to bym te 78 cm. z wdzięcznością przyjęła;-)ale Adivia Ty w ogóle szczuplutka babeczka jesteś:)
 
reklama
ja w końcu wzięłam się za siebie! ;-)
regularnie ćwiczę - o dziwo nagle tatusiek ma czas żeby Olą sie zająć :-p - ćwiczę siłowo, kupiłam hantle, ławeczkę i tak sobie macham ;-) no i brzuch obowiązkowo :tak: do tego stosuje dietkę - zwracam uwagę na węglowodany, tłuszcze, białko - tak sobie liczę to po prostu, staram się nie jeść smażonego, tłustego - no i sa pierwsze efekty - waga pokazuje mi 3 kilo mniej - a zaczęłam dietke i ćwiczenia od zeszłego poniedziałku ;-) oczywiście jeszcze dużoooooo mi brakuje do mojej wymarzonej wagi - muszę cos ok 30 kilo zrzucić :zawstydzona/y: no ale nie poddam się ;-)
 
Do góry