reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

Madzia_33

Mama Julki i Krzysia !!!
Dołączył(a)
23 Lipiec 2005
Postów
2 528
Miasto
Chorzów
Moje drogie koleżanki pozwalam założyć wątek w którym bedziemy mogły śledzić jak rosną nasze brzuszki nie tylko w centymetrach i wklejać fotki w coraz większych rozmiarach..

w dniu dzisiajszym tj poczatek 7 tygodnia moja waga to 47,5 kg
 
reklama
Ja dla bezpieczeństwa w domu wagi nie mam :no: Na "oko" jakieś 70 kilo teraz - w ciąży pewnie ostro dobiję bo apetycik mam oj mam.
 
Hehehe :-p, to ja Was mogę na łopatki powalić i przygnieść, a raczej wgnieść w ziemię :-p. Madzia_33 musisz sie zklonować i wziąść sobie odważnik 1 kg, to bedziesz(cie z klonem) ważyć tyle co ja ;-). A co, wielka nie jestem, to chociaż szeroka!

Hmm, jak bedę w 8 miesiacy to łatwiej bedzie mnie przeskoczyc niż obejść...
 
Kluliczek widze,ze jestesmy w tym samym przedziale wagowym :-)
Nie mam ochoty uzalac sie nad soba i myslec,ze wygladam w ciazy jak słon, dlatego wybaczcie, ze nie bede udzielac sie w tym watku ;-)
 
Moja waga wyjściowa może nie jest super wysoka, ale nie jest tż dla mnie powodem do dumy, więc będę tu wpisywać tylko przerost wagi.
A z moich doświadczeń w poprzedniej ciąży, to dziewczyny o większych rozmiarach często przybywają na wadze niewiele, tak więc nie martwcie się zbytnio, że za dużo Wam przybędzie!
 
Moje drogie koleżanki pozwalam założyć wątek w którym bedziemy mogły śledzić jak rosną nasze brzuszki nie tylko w centymetrach i wklejać fotki w coraz większych rozmiarach..

w dniu dzisiajszym tj poczatek 7 tygodnia moja waga to 47,5 kg
Cześć Dziewczyny , ja ważyłam 62 kg .Do końca 2 miesiąca ciąży moja waga stała w miejscu . Teraz jestem w końcówce 28 tygodnia i ważę 72 kg. Co do apetytu i zachcianek, nic takiego nie miało miejsca. Jedynie co to staram się odżywiać zdrowiej niż przed ciążą. Powodzenia mamuśki .
 
laseczki a ile mozna ważyć jak sie karmiło praie 2,5 roku.. Moja julka dopiero od miesiąca przesypia mi noce.. poza tym ja całe życie z niedowagą ale nie jest mi z tym wcale żle..
 
reklama
No to teraz ja: 173 cm, waga startowa 64 kg. Zaczynam 8tc i 1.5 kg na plusie. Ach, ten brak ruchu :-D
 
Do góry