reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga...

reklama
ja przed ciążą ważyłam 62kg (byłam chudziutka bo jestem dosyc wysoka) w ciąży przytyłam aż jakieś 35kg albo i wiecej :wściekła/y: do mojej wagi musze zrzucic jeszcze jakies 10kg :-( niestety karmienie piersia nic mi nie pomoglo... ale mam zamiar do wakacji zrzucic zbedne kilogramy:tak:

dziwilam sie ze nikt mi nie zwrocil uwage w ciazy ze tyle przytylam:szok: chociaż niektorzy mnie nie poznawali... a tak predzej mi ciagle gadali ze w anemie wpadne.....:zawstydzona/y:
 
wiecie co i tak nie jest źle, patrząc jak kiedys kobiety tyły w ciąży...a co do odchudzania jakis czas temu chcialam schudnac pare kilo i nie jadlam poprostu chleba, makaronów, ograniczalam dania maczne no i zero slodyczy...chudłam 2kg w tydzien...sprubujcie:)
 
a i jeszcze zapomniałam przy tym moim odchudzaniu zero smażonego i jak najmniej ziemniaków:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry