reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga...

własnie czytałam o tych tabletkach Zelixa (Sibutramini hydrochloridum) - Encyklopedia leków "Dbam o Zdrowie" ciekawe czy są skuteczne??? tylko maja trochę skutków ubocznych
Ta sama substancja w tej samej dawce jest też w leku Lindaxa,ja właśnie ją biorę lekarz mi przepisał póki co w styczniu schudłam 5 kg a zjadłam pół opakowania.Fakt że 2 kg sama zrzuciłam,więc wychodzi na to że w 2 tygodnie kuracji Lindaxą(plus dieta i ćwiczenia)póki co spadły mi 3.Z tym że u mnie jest dużo tego do zrzucenia a u osób odchudzających się z dużą nadwagą jest początkowo spory spadek masy ciała.Ale mam nadzieję że tak zostanie :-)Lindaxa kosztuje 50-60zł za opakowanie starcza na miesiąc.Ja biorę tą mocniejszą,Lindaxa 15
 
reklama
Przed ciążą ważyłam 58-59 kg.W ciaży przytyłam 13.Jak karmiłam to mało co mogłam jesć bo małego duzo rzeczy uczulało.Przez 4 mies. zeszłam do 57 i było mi dobrze z tą wagą.Ale skończyłam karmić i przytyło mi sie troszku:zawstydzona/y:.teraz waże 0k.60kg, więc jak kilka z was jestem na dietce,:tak::tak::tak:
 
Niestety chyba tak.Rzeczywiście mają skutki uboczne ja kilk razy dziennie kontroluję ciśnienie.Schudnąć muszę żeby między innymi odciążyć kręgosłup który mi bardzo dokucza ostatnio.Szczerze mówiąc po moich przedślubnych ciężkich zmaganiach z nadwagą i mizernych efektach nie wierzyłam że zejdę z wagi nawet biorąc te prochy ale jednak waga spada.I tak bardzo nie czuję głodu.Ale powiem Wam że jeśli nie macie dużej nadwagi(u mnie BMI jest powyżej 30:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:)to lepiej próbować tradycyjnych metod.Ja przed kuracją tym lekiem miałam badanie poziomu hormonów tarczycy(bo czasm to powoduje nadwagę)i opiero jak się okazało że jest wszysko OK to dostałam receptę.
Ale zawsze w razie co w zaprzyjaźnionej aptece można zapytać czy nie dało by rady bez recepty.
 
ja przy wzroście 177cm, przed ciążą ważyłam 64 kg,czyli wyglądałam normalnie, przez pierwsze miesi,ące ciąży schudłam do 62, przytyłam przed porodem do 84,albo 86:szok:, tydzien po porodzie miałam 72kg,a teraz mam 69,a chce schudnąc do 65-64:sorry2:
 
nina to tez jestes wysoka:tak:
teraz juz tak nie mam,ale kiedys to wszystkie spodnie jakie przymierzałam w sklepie były za krótkie:wściekła/y:
a noge tez masz dużą? ja mam 40:szok: i zastanawiam sie gdzie kupie fajne butki na ślub w tym rozmiarze i nie na wysokim korku,bo mój M jest niższy ode mnie-ma 175cm,więc nie chce zebysmy dziwnie wyglądali:baffled:
 
reklama
nina to tez jestes wysoka:tak:
teraz juz tak nie mam,ale kiedys to wszystkie spodnie jakie przymierzałam w sklepie były za krótkie:wściekła/y:
a noge tez masz dużą? ja mam 40:szok: i zastanawiam sie gdzie kupie fajne butki na ślub w tym rozmiarze i nie na wysokim korku,bo mój M jest niższy ode mnie-ma 175cm,więc nie chce zebysmy dziwnie wyglądali:baffled:
no to u mnie to samo noga rozmiar 40!!!! też zawsze miałam problem ze spodniami, przez oststnie 4 lata pracowałam w sklepie wranglera i tam juz było lepiej bo zawsze sobie dłuzsze spodnie zamówiłam jak mieli oczywiście!a buty to tez zawsze problem bo niektóre 40 wyglądają jak kajaki, na slub na pewno cos znajdziesz! moja kolezanka, która jest nizsza od swojego męża do slubu ubrała balerinki białe pod suknia i tak ich nie było widac a razem dobrze wygladali!!!
 
Do góry