reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga...

ja przed ciaza wazylam 55-56 kg. w ciazy tzn w dniu porodu wazylam 67 kg, pozniej jak karmilam 10 m-cy to nie schudlam niestety nic(tzn po samym porodzie 3 kg ale szybko nadrobilam do 68):tak: teraz waze 65 kg wiec 10 kg wiecej niz przed ciaza :baffled:mam 172 cm wzrostu wiec nie jest tak zle ale mam nadzieje ze jeszcze schudne przynajmniej do60 kg............
 
reklama
nina to tez jestes wysoka:tak:
teraz juz tak nie mam,ale kiedys to wszystkie spodnie jakie przymierzałam w sklepie były za krótkie:wściekła/y:
a noge tez masz dużą? ja mam 40:szok: i zastanawiam sie gdzie kupie fajne butki na ślub w tym rozmiarze i nie na wysokim korku,bo mój M jest niższy ode mnie-ma 175cm,więc nie chce zebysmy dziwnie wyglądali:baffled:
Natka, ja miałam buty na obcasie i mąż był niższy w dniu ślub. Nikomu to nie przeszkadzało. Ja tez mam problem z kupnem spodni, 178cm i butów 40-41 rozmiar, jak już jakieś ładne buty znajdę to nie ma numeru, są tylko w tych okropnych. Na wesele miałam sandałki, które kupiłam wcześniej, a do ślubu szłam w butach o rozmiar mniejszych ledwo doszłam na wesele.
 
Do góry