reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA WAGA :)

Ważyłam sie wczoraj u gina i wreszcie waga mi skoczyła - od ostatniej wizyty o 1 kg, ale do wagi wyjściowej ciągle jestem 1 kg w plecy. Pytałam gina, ile powinnam przybrać i powiedział, że 8-13 kg jest zdrowo, powyżej to już nadwaga... No, ciekawe, jak sie będzie moja waga rozwijać...

Brzucho rośnie mi skokami... W ciągu tygodnia wyskoczyła mi gruszka, teraz znowu się zatrzymał... Tak więc poczekam na następny skok :)
 
reklama
Tez jestem ciekawa ile przytyje, moja mama przytyla tylko 9 kg ze mna i z bratem tak samo
Moze po niej tez tak malo przytyje.
Jade do domu do rodzicow na swieta to sie zwaze, bo nadal nie mam wagi w domu.
 
tez sie zastanawiam, ale moja mama duzo nie przytyla w ani jednej ciazy, a poza tym nie obzeram sie jakos specjalnie.....narazie wychodzi mi srednio kilogram na miesiac wiec nie jest zle :laugh:
 
pociesze Cię Agatatje..taki kg  na plusie jest zazwyczaj tylko na poczatku..poźniej waga znacznie szybciej rosnie:/..Moja kumpela do 4 miesiaca nic nie przytyła..w piątym miala 1kg na plusie..a potem..raz dwa..5-tkami "dodawały sie kg"..a nie jadła jakos specjalnie więcej..tzn..nie objadała sie..i tak w 8 miesiacu ma 15 kg na plusie:/..
Moja mama ze mną sporo przytyła:/..ponad 20kg :o ..a z siostra 12 ::)..nie ma reguły:/..
 
no ja mam nadzieje, ze jak nie bedziemy wcinac fast foodow i ton slodyczy, tylko jakies zdrowe jedzonko, to nie powinno byc zle!a jak bedziemy karmic dzidziusia to powinnysmy ladnie schudnac.....ja w kazdym razie nie cierpie roznych cwiczen hehe ;)
 
Agatko wiem z doświadczenia ,że nie przespane noce, nocne karmieni piersią , dieta przy karmieni piersią i spacery z Maluchem na pewno spowodują spadek wagi i powrót do dawnej formy..ja nawet schudłam bardziej niż przed ciążą...
 
Ewuniu a co Ty jesz??? Mi przybył 1 kg od 3,5 tygodnia..kiedy byłam na wizycie...ale teraz w drugim trymestrze waga na pewno wzrośnie.
 
coś wychodzi na to że nam nasze najmłodsze najszybciej przybierają ;) ale jak ktoś waży 50 i nawet 13 przytył to pół biedy, ja jakbym przytyła 13 tobym juz miała 78 :). u mnie dzis na wadze niezmiennie 69 i mam wrazenie ze od kilku dni to jakby mi troche cialka opadlo albo sie spodnie mocno rozciągnęły....rano wstaje prawie płaska i gubie moje kupione na wyrost spodnie, za to wieczorem - balonik
 
reklama
Ja w tym tygodniu zauważyłam, że waga atrzymuje się na magicznej chwilowo liczbie 46 i nie spada, a nawet troszeczkę pnie sie do gory. Oby tak dalej.
 
Do góry