reklama

Nasza waga

Temat na forum 'Zapiski archiwalne listopadówek' rozpoczęty przez dorotak, 22 Maj 2006.

1. dorotak

dorotak Fanka BB :)

Ten wątek przeplatał się w wielu innych, ale chciałam żeby zebrać to w jeden.

Teraz zaczyna się taki okres że zaczyna nam waga rosnąć w górę, więc chciałabym żeby każda z nas - przyszłych mam listopadowych informowała o swojej wadze lub jak kto woli o jej przyroście ;D. To trochę niewdzieczny temat dla kobiet, ale w naszym stanie to nie uniknione ;)

Więc ja na sam początek.
    Jak już zapewne pisałam u mnie waga długo stała w miejscu, tylko brzusio jakiś taki "nadęty" wieczorkiem był. I tak jeszcze do zeszłego tygodnia to może z 0,5 kg mi przybyło. Ale na dzień dzisiejszy to już pewnie będzie z 1 kg.

A przyznam się jeszcze, że teraz mimo to że niewiele na wadze przybyło, to szybciej widoczny jest mój brzusio niż przy pierwszej ciąży.  :laugh:

Czekam na wasze informacje.

2. ewa2500

ewa2500 mama pauli i seby

mi przybylo 3 kg ;D wiec troche ;) dorotak to moja druga ciaza i brzuszek tez mi bardziej widac niz przy pierwszej ciazy w tej chwili nie da sie juz ukryc ze jestem ciezarna i wszystkie ciuszki za ciasne w pasie :) pozdrawiam

3. reklama
  4. Cynamonka

Cynamonka Fanka BB :)

Ja juz mam 4 na plusie. ;D

5. megusek

megusek Fanka BB :)

Witam :)

Bylam 4 dni u moich rodzicow pod Krakowem. I powiem Wam ze tam jedzenie smakuje inaczej...co moja waga odnotowala ;) ponad 2 kg na plus od ubieglej srody :) Waze teraz 54,2 :)

Pozdrawiam

6. dorotak

No to teraz tylko w górę będzie, hihi.... ;) :laugh:

A z ciekawostek - dowiedziałam się że Ewa Drzyzga też ma urodzić drugie dziecko w listopadzie :), podobno już po niej dość widać, trzeba oglądnąć rozmowy w toku ;D

7. góralka

góralka Fanka BB :)

hmm to ja chyba nietypowo rosnę, w pierszym mieisiącu przybyło mnie od razu ze 2 kg i tak mi zostało, a zaczęłam własnie 5 miesiąc

8. ewa2500

ewa2500 mama pauli i seby

mi wszystko jak na razie odklada sie w brzuch ;D nie warzylam sie ale na pewno cosik mi przybylo ;D ma na pewno zamiar pozniej zrzucic zbedne kilogramy ale mowiac szczerze nie zaluje sobie przyjemnosci jedzenia ;) szczegolnie ze nie mam juz mdlosci pozdrawiam

9. Pola 30

Pola 30 Fan(ka)

Ale miło, ze powstał ten temacik. Ja się stresowałam swoja wagą, ale mi przeszło. dzisiaj jest 15 tygodni ciąży i waga od początku skoczyła mi o 1 kg., choć z wyglądu brzuszka wynika, że 4-5 ;) Od 2 tygodni nie dopinam sie w zadne spodnie, wiec nie moge doczekac się lata i noszenia luxnych kiecek:) Od dzis zaczęło u nas świecic słonko, choc temp. niezbyt jak na koniec maja...och, byle do lata. W połowie czerwca wyjeżdzam na wczasy. mam nadzieję, że nie będe miała kłopotów ze znoszeniem wysokich temperatur..
    Pola

10. reklama
  11. dorotak

Ja ostatni przesadzam z jedzeniem wieczorami, bo do niedawna to tak koło 18-20stej ostatni posiłek, a teraz nawet jak mnie najdzie to i o północy coś przekąszę.  :-[
    W sobotę (dzień pogrzebu babci) miałam 50,4 kg ale to z wrażeń waga spadła i apetyt miałam kiepski.

A wczoraj też się objadłam oooookropecznie  ::), że dziś bałam się spojrzeć na wagę ale nie było tak źle, dalej 1-1,5kg na plusie (a dokładniej 51,2 kg).

12. góralka

góralka Fanka BB :)

a ja się nie dopinam w żadne spodnie od drugiego tc, fakt, że wszystkie miałam dopasowane w pasie, ale to żadne pocieszenie

Poleć forum