reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

Inna - i jak idzie dietka?
Ja mam zamiar na nia wrócić, bo inaczej czekają mnie majtasy obciskające na wesele :-p;-) A wolałabym, żeby mój mąż mnie w takowych nie widział :happy2:
Nie mogę znaleźć jakiegoś sensowanego jadłospisu na cały dzień. Przepisy na poszczególne dania są ale ich też nie można przecież jeść w ciągu dnia zbyt wiele (chodzi mi np o pomidory)
 
reklama
Ja mialam cc, wiec po porodzie schudlam 4 kg, potem tak jakos nie wiem kiedy schudlam cale 20 kg!, wiec teraz waze tylko 2 kg wiecej niz zanim zciazylam:-)
Wszyscy krzycza, ze strasznie schudlam, a ja sie ciesze, ze sie w ciuchy mieszcze:-)Ale skora obwisla na brzuchu i okropne rozstepy to mi zostaly.Ale tak to jest jak sie tyje 22 kg;-)
No mowie wam, istna slonica:-)
A sie nie odchudzam bo karmie, a moj meza lubi okragle kobitki;-)



Albumy - Onet.pl Foto
Albumy - Onet.pl Foto
 
Dietka spoko.Wprawdzie dzisiaj mieliśmy kryzys ;-), bo byliśmy w Auchan i łażąc między półkami coraz bardziej mi ślinka ciekła, a jak przechodziliśmy koło owoców i zobaczyłam moje kochane,słodziutkie,soczyste arbuzy to myślałam że padnę.:rofl2:
Ale da się wytrzymać :tak:.
Ja po prostu przeszukałam neta, poznajdywałam różne przepisy i sama układam jadłospis na każdy dzień :-).Później robię listę zakupów i wręczam mojemu mężczyźnie :-D.
 
A tak w ogóle to nie wiem, ile ważę, czy już coś poleciało w dół czy nie :dull: bo nie mamy w domu wagi.Natomiast moje kochanie schudło już 2 kg :tak:.
Dzisiaj piąty dzień diety i czujemy się dobrze, a ja nawet stwierdziłam, że spodobało mi się gotowanie :-D:-D
 
Jak widać ta dieta ma same zalety :happy2:
U mnie już po diecie :confused2: Małż zaraz wróci z pizzą na obiad :zawstydzona/y: Ale i tak u mnie się zdrowo je w domu. Zero tłuszczu, cukru, fast foodów. Muszę się po prostu więcej ruszać :tak:
 
Do góry