reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

A ja właśnie na ten mój brzuchol nie mogę patrzeć...Bo flak i fałda a do tego ( tak dla urozmaicenia ) rozstępy...MASAKRA!!!Cała reszta może być,ale brzuch...Feeeee...Tzn. moje Słońce mówi że i tak mnie kocha,ale co on tam wie...Już nawet mam plan aby się zapisać na siłownię,ale nie wiem czy wypali.Spróbuję pod okiem profesjonalisty poćwiczyć,może to da jakieś efekty...???
 
reklama
A ja juz piersia nie karmie , na diety nie mam sily a cwiczenia- hmmm nie chce mi sie no i waga troszeczke wzrosla- chyba dlatego ze organizm jeszcze sie nie przestawil na "niekarmienie" - smieszne bo tych kilogramow juz za bardzo nie widac ale jak na wadze staje to mnie krew zalewa....
 
A mnie zostal kilogram nadwagi z 16, ale czuje sie jakas zdeformowana. Tez wkurza mnie ten flak ze skory na brzuchu. Pocieszam sie, ze do lata jeszcze daleko...
 
No i koniec Megusek, zdenerwowałaś mnie i nie jadę do Krakowa, bo jak mój mąż Cię zobaczy to powie: NO widzisz, ona może a Ty nie???
Obejrzała się dzisiaj w świetle dziennym w lustrze i przeraziłam. Mam naprawdę fatalny brzuch. Nie dość, że wyglądam jak w 4miesiącu to jeszcze mam na nim taki jakby celulit! Fuj! Od dzisiaj odstawiam słodycze, których ostatnio jadłam na tony i efekt jest:szok:I dzwonię do
koleżanki zapytać kiedy i gdzie chodzi na pilates...Trzymajcie za mnie kciuki:-)
 
reklama
Pola ja mam ten sam problem ze slodyczami. Wciagam tony , a jak nie ma w domu to pieke ciast albo choc krem jakis zrobie. Na jakis odwyk trzeba.
Na efekty nie trzeba czekac. Juz mi brzuszysko od nowa rosnie. W sobote wyciagnelam rolki i szosowalam z wozkiem. Bylo fajnie.
 
Do góry