reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

dorotak

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Grudzień 2005
Postów
1 570
Miasto
Dukla /Podkarpacie
Ten wątek przeplatał się w wielu innych, ale chciałam żeby zebrać to w jeden.

Teraz zaczyna się taki okres że zaczyna nam waga rosnąć w górę, więc chciałabym żeby każda z nas - przyszłych mam listopadowych informowała o swojej wadze lub jak kto woli o jej przyroście ;D. To trochę niewdzieczny temat dla kobiet, ale w naszym stanie to nie uniknione ;)

Więc ja na sam początek.
Jak już zapewne pisałam u mnie waga długo stała w miejscu, tylko brzusio jakiś taki "nadęty" wieczorkiem był. I tak jeszcze do zeszłego tygodnia to może z 0,5 kg mi przybyło. Ale na dzień dzisiejszy to już pewnie będzie z 1 kg.

A przyznam się jeszcze, że teraz mimo to że niewiele na wadze przybyło, to szybciej widoczny jest mój brzusio niż przy pierwszej ciąży.  :laugh:

Czekam na wasze informacje.
 
reklama
mi przybylo 3 kg ;D wiec troche ;) dorotak to moja druga ciaza i brzuszek tez mi bardziej widac niz przy pierwszej ciazy w tej chwili nie da sie juz ukryc ze jestem ciezarna i wszystkie ciuszki za ciasne w pasie :) pozdrawiam
 
Witam :)

Bylam 4 dni u moich rodzicow pod Krakowem. I powiem Wam ze tam jedzenie smakuje inaczej...co moja waga odnotowala ;) ponad 2 kg na plus od ubieglej srody :) Waze teraz 54,2 :)

Pozdrawiam
 
No to teraz tylko w górę będzie, hihi.... ;) :laugh:

A z ciekawostek - dowiedziałam się że Ewa Drzyzga też ma urodzić drugie dziecko w listopadzie :), podobno już po niej dość widać, trzeba oglądnąć rozmowy w toku ;D
 
hmm to ja chyba nietypowo rosnę, w pierszym mieisiącu przybyło mnie od razu ze 2 kg i tak mi zostało, a zaczęłam własnie 5 miesiąc
 
mi wszystko jak na razie odklada sie w brzuch ;D nie warzylam sie ale na pewno cosik mi przybylo ;D ma na pewno zamiar pozniej zrzucic zbedne kilogramy ale mowiac szczerze nie zaluje sobie przyjemnosci jedzenia ;) szczegolnie ze nie mam juz mdlosci pozdrawiam
 
Ale miło, ze powstał ten temacik. Ja się stresowałam swoja wagą, ale mi przeszło. dzisiaj jest 15 tygodni ciąży i waga od początku skoczyła mi o 1 kg., choć z wyglądu brzuszka wynika, że 4-5 ;) Od 2 tygodni nie dopinam sie w zadne spodnie, wiec nie moge doczekac się lata i noszenia luxnych kiecek:) Od dzis zaczęło u nas świecic słonko, choc temp. niezbyt jak na koniec maja...och, byle do lata. W połowie czerwca wyjeżdzam na wczasy. mam nadzieję, że nie będe miała kłopotów ze znoszeniem wysokich temperatur..
Pola
 
Ja ostatni przesadzam z jedzeniem wieczorami, bo do niedawna to tak koło 18-20stej ostatni posiłek, a teraz nawet jak mnie najdzie to i o północy coś przekąszę.  :-[
W sobotę (dzień pogrzebu babci) miałam 50,4 kg ale to z wrażeń waga spadła i apetyt miałam kiepski.

A wczoraj też się objadłam oooookropecznie  ::), że dziś bałam się spojrzeć na wagę ale nie było tak źle, dalej 1-1,5kg na plusie (a dokładniej 51,2 kg).
 
reklama
a ja się nie dopinam w żadne spodnie od drugiego tc, fakt, że wszystkie miałam dopasowane w pasie, ale to żadne pocieszenie
 
Do góry