reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Waga

Czesc dziewczyny!
Ciesze sie niezmiernie ze wywolalam usmiech na Waszych buziach :)

A teraz chwila prawdy...w 4 i pol tygodnia przytylam 2 kilo!!Jestem bardzo happy bo do tej pory to srednio kilo albo wiecej na tydzien.
W rozrachunku wychodzi 18 kilo na plus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Waga 93 kilo....no coz....ale do konca juz nie wiele zostalo...jakies dwa kilo do porodu heheheheheh :)))

pozdrawiam :*
 
reklama
Ja jestem dobrej myśli bo wiem że jestem w stanie dużo zrobić żeby się dobrze czuć we własnej skórze. Niestety wiem też, że to będzie "dużo". Mam tendencje do tycia a ze schodzeniem z wagi to już gorzej. Bardzo się pilnowałam w tej ciąży żeby nie przyszaleć z wagą - miałam nadzieję że na tych 12 kg się skończy. Niestety wczoraj u gina wyszło 15 :szok:

P.S. Z udami mam to samo. A tak w ogóle ja brzuszek mam nie za wielki. Więc możecie sobie wyobrazić gdzie reszta. No i wczoraj dodatkowo mnie gin 'pocieszył' bo stwierdził że mam mało wód. Ostatnia nadzieja prysła :baffled:
 
Efilo ale to że masz mało wód, nie oznacza że masz mało zatrzymanej w organiźmie wody - równie dobrze po samym porodzie może z Ciebie "zejść" i 12kg! :-)

A ja się nie przyznam ile ważę... Powiem tylko, że do sprzed 3 tygodni przybyło mi 100g. I chyba wiem gdzie - w pęcherzu, bo nie zdążyłam do wc przed wizytą :zawstydzona/y:
 
niezmiennie dwanaście na plusie. i tak mi się już ciężko chodzi jakby to było ze 20...
 
niuni - zazdroszcze

esia - no wiesz... wody to chlup i po sprawie :-D ale faktycznie na pewno jeszcze troche kg wysikam :laugh2:
 
Brawo! Czytałam że tuż przed porodem można wręcz schudnąć - ale w Twoim przypadku to "tuż przed" nie jest zbyt odkrywcze ;-)
 
reklama
reklama
Do góry