reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Waga

Z chęcią oddam wam trochę moich kilosów :-), spokojnie macie do rozdysponowanie od 4 do 6kg.
 
reklama
Ja bedac w ciazy przytylam 17 kg...Przybieralo sie szybko,ale zjezdza sie wolno...:wściekła/y:
Mam jeszcze 3 kilo na plusie...Niby malo ale ciezko jak diabli...Te cholerne boczki mi tak zostaly...Znacie moze jakies dobre cwiczenie na pozbycie sie tego diabelstwa????
 
mi patrycja nic nie zostalo po porzedniej ciazy tylko kosci miednicy jakos zostaly tak bardziej na zewnatrz tak ze sie figura zmienila na bardziej gruszkowata... aha ja cwiczen nie robilam choc chcialam ale tak mi sie nie chcialo po calym dniu z mala uffff. podziwiam mamusie ktore maja na to sile...
 
Patrycja są twistery, na których się staje i kręci się w talii, ponoć to pomaga (na siłowniach do tego mają jeszcze nieruchome rączki, ale koleżance raczej zaszkodziło, niż pomogło, bo spadła z tego i złamała nogę:baffled: ale ewidentnie jej wina, bo się kręciła wokół własnej osi)
to coś takiego (pewnie nie raz widziałaś): Twister z magnesami .PROMOCJA!!!!!!!!!!!!!!! (169618677) - Aukcje internetowe Allegro
 
Patrycja - kiedyś miałam takiego twistera i polecam. Niezbyt dużo wysiłku wkładasz w ćwiczenia, całkiem przyjemnie spędzasz czas a efekty dla tali i brzuszka są widoczne :-)

Ja już mam 10+ :szok: ale podobno wcale tego nie widać.
 
U mnie juz tez 8 na plusie i ratuje mnie jedynie duuuzzyy brzuch bo jakos balansuje ten wielki kufer moj z tylu hehehe

no coz...trzeba bedzie troche wysilku by to zrzucic ;-(
 
ANNI gdzieś wyczytałam że w ostatnim trymestrze już się tak dużo nie przybiera na wadze, a w ostatnim miesiącu to nawet chudnie..
W każdym razie głęboko wierzę że tak u mnie będzie :-D
 
reklama
Do góry