reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Nasza waga

Patrish

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja się nie ważyłam wcale bo u mnie te kilogramy narastały powili .musisz tez pamiętać ze na samym początku ciąży tworzy się łożysko są tez wody wiec ten wzrost może być tym spowodowany a potem waga może się unormuje i nie będziesz widzieć tych małych skoków wagi
U ciebie zaczął sie czwarty mc wiec średnio kilogram z kawałkiem na mc wiec bym niepanikowala

reklama

Mamaax3

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Niby tak mozna to interpretowac,z tym ze wiekszosc wpisów na różnych forach na ktore trafialam dotyczyla przypadkow kobiet ktore na tym etapie byly albo na minusie, albo max.1-2kg do przodu...a u mnie taki wynik...wiec nieco sie przerazilam.,nie chce popadac w paranoje,ale wiadomo że zadna z nas nie chce przytyc wiecej niz to konoeczne.:)

Patrish

Rozwiązania
0
Tracą na wadze przeważnie dziewczyny z nadwaga i te które bardzo wymiotują i nie mogą nic jeść
Przyrost wagi na tym etapie nawet jeśli będzie to ten kilogram na mc to i tak super wynik
Czytasz fora to pewnie i takie wpisy ze przekracza się 30 + wiec się nie martw bo tobie to zapewne niegrozi i zamkniesz się tak jak ja w tych 11 +

Mamaax3

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dzieki Patrish:).Mam nadzieje ze istotnie tak będzie i nie dostanę zawalu stając ma wadze w ostatnim tygodniu ciazy .Za jakis czas podziele sie swoimi kolejnymi osiagnieciami w kwestii kg.A tym czasem zycze wszystkim przyszlym mamom spokojnej i bezstresowej ciazy.Jesli ktoras z was bedzie sie chciala podzielic swoimi doswiadczeniami z ciążowymi kg to zapraszam:happy2:

Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Ja przed ciążą ważyłam 67kg przy wzroście 162 w 17 tygodniu ważę 71kg. Jem tak jak przed ciążą. Warzywa, owoce, nie jem słodyczy i piję tylko wodę ewentualnie herbatę. No ale od 8 tygodnia jestem na zwolnieniu i spadła mi trochę aktywność fizyczna.. W pierwszym trymestrze samopoczucie nie pozwalało mi nawet wyjść z domu. Od niedawna jest lepiej chodzę od czasu do czasu na basen i muszę zacząć częściej spacerować mam nadzieję że wtedy trochę tępo tycia wyhamuje :)

Mamaax3

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja przed ciążą ważyłam 67kg przy wzroście 162 w 17 tygodniu ważę 71kg. Jem tak jak przed ciążą. Warzywa, owoce, nie jem słodyczy i piję tylko wodę ewentualnie herbatę. No ale od 8 tygodnia jestem na zwolnieniu i spadła mi trochę aktywność fizyczna.. W pierwszym trymestrze samopoczucie nie pozwalało mi nawet wyjść z domu. Od niedawna jest lepiej chodzę od czasu do czasu na basen i muszę zacząć częściej spacerować mam nadzieję że wtedy trochę tępo tycia wyhamuje :)
Ja dużo przytylam w pierwszym trymestrze,bo w ciagu 6 tygodni az 4kg ale w tym czasie miałam miesiąc urlopu....wiec troche sobie pofolgowalam...na szczęście wróciłam do pracy i do racjonalnego odzywiania i ostatni miesiąc juz tylko 1 kg na plusie czyli łącznie 5a jestem teraz w 17tygodniu i bardzo sie juz pilnuje...zwlaszcza nie jem slodyczy:no2:

Ewela821

Rozwiązania
0
Ja dużo przytylam w pierwszym trymestrze,bo w ciagu 6 tygodni az 4kg ale w tym czasie miałam miesiąc urlopu....wiec troche sobie pofolgowalam...na szczęście wróciłam do pracy i do racjonalnego odzywiania i ostatni miesiąc juz tylko 1 kg na plusie czyli łącznie 5a jestem teraz w 17tygodniu i bardzo sie juz pilnuje...zwlaszcza nie jem slodyczy:no2:
Ja jestem w 20+5 i przytyłam 8-9 kg:szok: jem trochę więcej niż przed ciążą i oczywiście mniej się ruszam ale już się nie martwię. Trochę mnie ta waga przerażała gdy czytałam na forum jak dziewczyny były na - lub minimalnie przytyły. Ale to moja 4 ciąża i w każdej mniej więcej tak tylam po czym bardzo szybko wracałam do swoich 60kg przy wzroście 167 a w 2 pierwszych ciążach miałam na + ponad 20kg..:baffled: widocznie mam to w genach i trudno a uważam też ,że w ciąży można sobie pozwolić na troszkę więcej zachcianek niż zwykle;) Chciałam się umówić do dietetyczki to się dowiedziałam,że dla ciężarnych diet nie układa bo ciężarne mają jeść to na co mają ochotę bo organizm sam ,,woła,, tego co mu potrzeba. I tak sobie rosnę chociaż widzę, że pomału waga staje w miejscu i możliwe że przyrost kg nie będzie tak szybki jak na początku.
Pozdrawiam:)

reklama

patpat

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej! Odnawiam temat ;) jak tam Lutówki wasza waga?
U mnie do 16tyg wręcz ubyło 2kg. Potem w ciagu 4tyg + 4kg i to samo teraz w 24tyg....
Wprawdzie pofolgowałam z jedzeniem miedzy 16 a 20tyg, ale od miesiąca to sie ograniczam i to bardzo, a waga rośnie z dnia na dzien...

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry