reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga

Ja się nie ważyłam wcale bo u mnie te kilogramy narastały powili .musisz tez pamiętać ze na samym początku ciąży tworzy się łożysko są tez wody wiec ten wzrost może być tym spowodowany a potem waga może się unormuje i nie będziesz widzieć tych małych skoków wagi
U ciebie zaczął sie czwarty mc wiec średnio kilogram z kawałkiem na mc wiec bym niepanikowala
 
reklama
Niby tak mozna to interpretowac,z tym ze wiekszosc wpisów na różnych forach na ktore trafialam dotyczyla przypadkow kobiet ktore na tym etapie byly albo na minusie, albo max.1-2kg do przodu...a u mnie taki wynik...wiec nieco sie przerazilam.,nie chce popadac w paranoje,ale wiadomo że zadna z nas nie chce przytyc wiecej niz to konoeczne.:)
 
Tracą na wadze przeważnie dziewczyny z nadwaga i te które bardzo wymiotują i nie mogą nic jeść
Przyrost wagi na tym etapie nawet jeśli będzie to ten kilogram na mc to i tak super wynik
Czytasz fora to pewnie i takie wpisy ze przekracza się 30 + wiec się nie martw bo tobie to zapewne niegrozi i zamkniesz się tak jak ja w tych 11 +
 
Dzieki Patrish:).Mam nadzieje ze istotnie tak będzie i nie dostanę zawalu stając ma wadze w ostatnim tygodniu ciazy .Za jakis czas podziele sie swoimi kolejnymi osiagnieciami w kwestii kg.A tym czasem zycze wszystkim przyszlym mamom spokojnej i bezstresowej ciazy.Jesli ktoras z was bedzie sie chciala podzielic swoimi doswiadczeniami z ciążowymi kg to zapraszam:happy2:
 
Ja przed ciążą ważyłam 67kg przy wzroście 162 w 17 tygodniu ważę 71kg. Jem tak jak przed ciążą. Warzywa, owoce, nie jem słodyczy i piję tylko wodę ewentualnie herbatę. No ale od 8 tygodnia jestem na zwolnieniu i spadła mi trochę aktywność fizyczna.. W pierwszym trymestrze samopoczucie nie pozwalało mi nawet wyjść z domu. Od niedawna jest lepiej chodzę od czasu do czasu na basen i muszę zacząć częściej spacerować mam nadzieję że wtedy trochę tępo tycia wyhamuje :)
 
Ja przed ciążą ważyłam 67kg przy wzroście 162 w 17 tygodniu ważę 71kg. Jem tak jak przed ciążą. Warzywa, owoce, nie jem słodyczy i piję tylko wodę ewentualnie herbatę. No ale od 8 tygodnia jestem na zwolnieniu i spadła mi trochę aktywność fizyczna.. W pierwszym trymestrze samopoczucie nie pozwalało mi nawet wyjść z domu. Od niedawna jest lepiej chodzę od czasu do czasu na basen i muszę zacząć częściej spacerować mam nadzieję że wtedy trochę tępo tycia wyhamuje :)

Ja dużo przytylam w pierwszym trymestrze,bo w ciagu 6 tygodni az 4kg ale w tym czasie miałam miesiąc urlopu....wiec troche sobie pofolgowalam...na szczęście wróciłam do pracy i do racjonalnego odzywiania i ostatni miesiąc juz tylko 1 kg na plusie czyli łącznie 5a jestem teraz w 17tygodniu i bardzo sie juz pilnuje...zwlaszcza nie jem slodyczy:no2:
 
Ja dużo przytylam w pierwszym trymestrze,bo w ciagu 6 tygodni az 4kg ale w tym czasie miałam miesiąc urlopu....wiec troche sobie pofolgowalam...na szczęście wróciłam do pracy i do racjonalnego odzywiania i ostatni miesiąc juz tylko 1 kg na plusie czyli łącznie 5a jestem teraz w 17tygodniu i bardzo sie juz pilnuje...zwlaszcza nie jem slodyczy:no2:
Ja jestem w 20+5 i przytyłam 8-9 kg:szok: jem trochę więcej niż przed ciążą i oczywiście mniej się ruszam ale już się nie martwię. Trochę mnie ta waga przerażała gdy czytałam na forum jak dziewczyny były na - lub minimalnie przytyły. Ale to moja 4 ciąża i w każdej mniej więcej tak tylam po czym bardzo szybko wracałam do swoich 60kg przy wzroście 167 a w 2 pierwszych ciążach miałam na + ponad 20kg..:baffled: widocznie mam to w genach i trudno a uważam też ,że w ciąży można sobie pozwolić na troszkę więcej zachcianek niż zwykle;) Chciałam się umówić do dietetyczki to się dowiedziałam,że dla ciężarnych diet nie układa bo ciężarne mają jeść to na co mają ochotę bo organizm sam ,,woła,, tego co mu potrzeba. I tak sobie rosnę chociaż widzę, że pomału waga staje w miejscu i możliwe że przyrost kg nie będzie tak szybki jak na początku.
Pozdrawiam:)
 
reklama
Hej! Odnawiam temat ;) jak tam Lutówki wasza waga?
U mnie do 16tyg wręcz ubyło 2kg. Potem w ciagu 4tyg + 4kg i to samo teraz w 24tyg....
Wprawdzie pofolgowałam z jedzeniem miedzy 16 a 20tyg, ale od miesiąca to sie ograniczam i to bardzo, a waga rośnie z dnia na dzien...
 
Do góry