reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza wrześniowa moderatorka :-)

Czy Agutka powinna zostać moderatorem wrześnióweczek ??


  • Wszystkich głosujących
    30
reklama
Agutko a jak Ty sobie Kochana wyobrażasz nasze forum bez Ciebie i Twojej przeuroczej Zuzieńki - zawsze wieczorkiem wyczekuje chwili kiedy pojawią sie kolejne zdjątka ZUZI.
Przeczekaj - sytuacja się rozluźni i znów będzie super.
Buziaczki dla Was (Ciebie i Twojego Słoneczka):tak:
 
Agutko kochana,nie wyobrażam sobie,że znikasz stąd razem z Zuziulkiem!!!!!
czuję,że sytuacja trochę nas przerosła,ale czas wyciszy wszystkie niepokoje i znowu do nas zajrzy sloneczko;-)
Kochana jestes najlepszym moderatorem na świecie,więc nie przyjmuję żadnej rezygnacji!!!!;-)
 
reklama
Agutko kochanie przykro mi to napisać ale uważam ze zdecydowanie przesadzasz. Chcesz teraz mam udowodnic jaka umiesz postawic na swoim? Chcesz abyśmy źle sie czuły bo mamy meżów? Przykro mi ale postepujesz nie fer wzbudzając w nas poczucie winy choć uważam ze nie ma takiego powodu.

Stwierdzenie że "wszystkie są ze swoim mężami" nie powinno cie urazić. reene naopisała to ogólnikowo tak zreszta nie jedna z was pisała że wrzesniowe dzieci są duże przy tym jak któreś dziecko osiągnelo conajmniej 7 kg i czy mamy tych które tej wagi nie mają też powinny tak prostować? Np Mycha której corcia jest drobiotka? Tak, tak wiem ze to co innego ale czy mamy pisać "wszystkie - prócz agutki"? Proszę cię, daj spokoj. Nie ty pierwsza a na pewno już nie ostatnia wychowujesz dzecko bez ojca. Cóż tak trafiło ci się, takiego kiedyś go pokochałas a ze nie zdał egazminu to już my nie możemy brać na swoje sumienie. A to ze piszemy o nich - kochamy ich tak jak i kochamy nasze dzieci o których piszemy.

Bez sensu - jedna ma tak inna ma inaczej.
 
Do góry