reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze badania w ciazy i wyniki

reklama
No to w takim razie zastanawiam sie po co to robia? Moglam sie spytac swojej gin, ale wydalo mi sie, ze to jakies rutynowe badanie (bo w sumie, to na nic sie gince nie skarzylam i zadnych dolegliwosci nie mam) Aaa, no i to badanie co najsmieszniejsze robia z wymazu z pochwy. I chyba faktycznie musi byc tutaj w standarcie, bo w zasadzie kazala mi je zrobic pielegniarka, zanim jeszcze weszlam do gabinetu lekarki... No nic we wtorek sie najwyzej zapytam po co to badanie:)
 
z wymazu? to u nas robią na obecność bakterii tlenowych i beztlenowych, więc może to to samo ;-)
jeśli są to przed porodem trzeba je wyleczyć antybiotykami, a jeśli nie to git ;)
 
a u mnie złe wyniki moczu :( i b się martwie byłam juz na kolejnych badaniach ale dowiem się dopiero 27 poniewaz tak gdzie chodze dołanczają wyniki do karty
 
hej dziewczyny,
czy ktos umie rozszyfrowac wyniki? dzisiaj odebralam:
leukocyty 12.68 za wysokie norma 4.0-11.0
erytrocyty 3.95 za niskie 4.2-5.4
hemoglobina 11.6 za niska 12.00-16.00
hematokryt 35.9 za niski 37.0-47.0
PDW 17.1 za wysoki 9.0-17.0
neutrocyty 8.91 za wysokie 1.8-7.7
monocyty 0.98 za wysokie 0.0-1.2
ciężar właściwy w moczu 1.012 za niski 1.015-1.030

Bede wdzieczna za pomoc, wizyta dopiero 21.12.
 
hej ...... Mam pytanie- mam miec robione badanie na glukoze a jak czytam w necie informacjena ten temat to to badanie jest dosc dziwne -i przeraza mnie wypicie słodkiej glukozy - czy ktoraś z was juz miala to badanie?? jak tak to jak to wgl wyglada ??
 
Do góry